Cibulka zneužil ČT. Prosil diváky o 50 tisíc podpisů. Moderátor jej okřikl

19.05.2012 18:22 | Zprávy

Hostem sobotního pořadu České televize Politické spektrum byl kromě předsedy DSSS Tomáše Vandase a místopředsedy KANu Tomáše Domlátila také Petr Cibulka z Pravého bloku. Posledně jmenovaný využil svého pozvání k tomu, aby poprosil diváky o podpisy nutné k prezidentské kampani.

Cibulka zneužil ČT. Prosil diváky o 50 tisíc podpisů. Moderátor jej okřikl
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Petr Cibulka v pořadu Politické spektrum

Za téma pořadu byla protentokrát označena přímá demokracie. Všichni přítomní si notovali, že žijí v médiokracii, že je nutno nastavit jiná pravidla pro vstup do parlamentu a že je nutno odstranit současnou vládní garnituru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Pavel Kozdera

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Volby

Dobrý den, před volbami jste avizovali, že vaši členové volebních komisí si budou zapisovat výsledky v okrsku a že pak ty jejich výsledky porovnáte s oficiálními výsledky. Platí to? Uděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Přežití Leyenové urychlí úpadek EU“. Takto vypadalo hlasování

21:03 „Přežití Leyenové urychlí úpadek EU“. Takto vypadalo hlasování

Čeští europoslanci se vyjadřují k hlasování o nedůvěře Evropské komisi pod vedením předsedkyně Ursul…