Neschopný osel nebo podplacený trafikant. Škárka spráskal soudce, i když ho osvobodil

07.04.2013 10:39 | Zprávy
autor: nem

Poslanec Jaroslav Škárka je naštvaný na soudce Jana Šotta, který zprostil předsedu Věcí veřejných Víta Bártu obžaloby z podplácení. „Doufám, že příští vaší největší kauzou budou prošlé sardinky v supermarketu,“ poznamenal na jeho adresu.

Neschopný osel nebo podplacený trafikant. Škárka spráskal soudce, i když ho osvobodil
Foto: Vladimír Škarda
Popisek: Jaroslav Škárka u soudu s Vítem Bártou

"Bárta nakonec vyvázl bez trestu. Pravda, duševně choří by neměli být soudně trestáni, ale Bárta je nebezpečím pro Českou republiku. Bohužel, Bárta vyvázl i díky buď neschopnému nebo podplacenému soudci Janu Šottovi," stěžuje si Škárka. Podle něj je jasné, že soudce manipuloval s důkazy a nevylučuje ani možnost, že mu za to byla nabídnuta trafika.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslankyně STAN „vycestovala“. A Nerudová se smála, jak doběhla Okamuru

13:05 Poslankyně STAN „vycestovala“. A Nerudová se smála, jak doběhla Okamuru

Tomio Okamura zrušil parlamentní cestu do Bruselu, kde chtěly poslankyně STAN a Pirátů konferovat o …