Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Falešní „hrdinové“, kteří nic nedokázali

05.02.2025 15:19 | Glosa
autor: PV

Často sledujeme v médiích, jak někteří současní "hrdinové" nezřízeně pomlouvají Jiřího Paroubka. Ano, i my ne vždy se vším stoprocentně souhlasíme. Ale jestliže zanalyzujeme co dokázal ve své profesní a politické činnosti pan expremiér, musíme objektivně přiznat, že toho bylo hodně pozitivního.

Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Falešní „hrdinové“, kteří nic nedokázali
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

Vzpomeňme si jenom to, jak za dobu jeho působení ve funkci předsedy ČSSD ve volbách v roce 2004 získala strana 32 %, a tím i 13 krajských hejtmanů. Jiří Paroubek dokázal, jako premiér ČR, snížit deficit státního rozpočtu, i valorizovat důchody v návaznosti na inflaci. Díky jeho úsilí byly získány peníze na postavení pomníku doktorky Milady Horákové v Praze. Mnoho současných "hrdinů", i když jim jde, zřejmě, jen o koryto a zviditelní se, troubí do světa, jak obdivují oběť Milady Horákové, a při tom ani haléřem nepřispěli na vybudování jejího pomníku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: V úplně jiném světě

12:17 Petr Hampl: V úplně jiném světě

Denní glosy Petra Hampla.