František Štván: Povodně mají i svoji kladnou stránku, byť lidem po jejich konci nebude nic platná

06.06.2013 18:33 | Zprávy
autor: vasevec.cz

Dokazují totiž, že jsem národ obětavých, solidárních a statečných lidí.

František Štván: Povodně mají i svoji kladnou stránku, byť lidem po jejich konci nebude nic platná
Foto: Jakub Melín
Popisek: Povodně 2013

Přehlédnout to může jen zapšklý jedinec, byť připouštím, že pro tento psychický stav unavených a zklamaných lidí udělali aktuálně mocní mnohem víc, než pro stres zlodějů veřejných prostředků, ač před volbami slibovali opak.

Nic na mé chvále nemohou změnit ani přestřelky politiků, kteří si neuvědomují, že by se při podobných katastrofách mělo až do uschnutí hrát v jednom dresu. Vždyť nejen učený, na rozdíl od blbců, kteří se na nás snáší v množství větším než malém, ale ani neprůstřelný odborník na povodně, ještě nikdy z nebe nespadl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dětská psychika není na tvrdou kritiku připravená

Souhlasím s vámi, ale co tedy navrhujete? Zakazovat dětem používat internet není podle mě správná cesta a co vím, tak ani vy si to nemyslíte. Tak co tedy navrhujete? Děkuji předem za odpověď. Maléřová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milan Knížák: Bát se vlastního prezidenta

12:16 Milan Knížák: Bát se vlastního prezidenta

Glosa Milana Knížáka.