Jiří Vyvadil: Verbální onanií je Kalousek pro Babiše neocenitelným darem…

27.05.2015 17:49

Andreje Babiše jsem nevolil a ani nebudu, protože i když shodně s ním jsem nespokojen s tím, co se zde za čtvrt století událo, je mezi námi rozdíl pohledu příčin a tedy i náhledu jak dál.

Jiří Vyvadil: Verbální onanií je Kalousek pro Babiše neocenitelným darem…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

Jeho pohled je pohledem miliardáře, já to vidím z pohledu těch řadových lidí, na které se prostě jaksi zapomnělo a slib, že do 25 let budeme mít životní úroveň jako v Rakousku splaskla jako bublina.

Jinak mimochodem problém biopaliv byl  klasicky nevhodný případ pro vyvolání pádu vlády. Jestliže totiž obě strany ODS a TOP 09 kdysi jejich zvýhodnění prosadili, těžko mohou nyní vyvolávat hysterii, že existuje…

To, že jejich zvýhodnění je pro Andreje Babiše i jako podnikatele příhodné, protože je to nad jediný důvod, proč řidiči tyto „sračky“ kupují je jasné. Já bych je nekoupil nikdy. Ale to je asi tak vše…

Ale ještě horší než téma byl  způsob podání kritiky. To co vyvádí v proudu opileckých vulgarit místopředseda TOP 09 na adresu  místopředsedy vlády  Andreje Babiše, může mít podobný výsledek jako sankce Západu proti Rusku. Ty také Rusko nesmírně psychologicky posílily a učinili z něho opět jeden z nejvýznamnější pólů světa.

Neskutečně tirády prováděné žumpovním jazykem z úst zjevně trvale opilého rádoby lídra pravicové opozice jsou tak odpudivé, že se Babiš naopak stává rozhodující postavou vládní politiky, ale Kalouskovi to kromě potlesku protibabišovských novinářů nemůže žádný nic přinést.

Chová se trvale jako hulvát a jde absolutně za hranice, které by jiný politik nepřekročil.

A to už nemluvím o tom, že každý v něm vidí onoho muže, který zapříčinil trvalou stagnaci české ekonomiky po roce 2008, a to i v letech, kde kolem nás už nastávalo oživení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Valenta: Očkování pětiletých? Opravdu nechutný byznys

14:37 Ivo Valenta: Očkování pětiletých? Opravdu nechutný byznys

ČR předobjednala vakcíny proti covid-19 pro celkem 700 tisíc dětí, a to ve věku již od pěti let. To …