Evropské národy jsou proti těm arabským, kde je náboženství pořád ještě hlavní hybnou silou určující politiku i každodenní běžný život prostě vyspělejší! Arabský svět si teprve prožívá svůj středověk a je velkou chybou vyspělejších Evropanů (ať těch ze staré Evropy, nebo těch žijících v současnosti v USA), že těmto proti nám civilizačně i kulturně mnohem zaostalejším národům poskytla k řešení jejich náboženských a etnických sporů námi vynalezené moderní zbraně!
Nejlepším řešením této zdánlivě bezvýchodné situace však rozhodně není přijímat v současnosti tyto zaostalé, své problémy, frustrace a pocity mačetou, sekerou, nebo střelnou zbraní řešící „barbary“ do Evropy! Pokud s touto nesmyslnou, vlastizrádnou „sluníčkářskou“ politikou okamžitě nepřestaneme a nedáme ve volbách své hlasy vlasteneckým a pronárodním stranám, začnou se za pár let i u nás v Čechách válet na ulicích mrtvoly nevinných českých mužů, žen a dětí zavražděné islámskými fanatiky ve jménu jejich proroka a boha! Vraťme je proto všechny do jejich vlastních zemí a sami odtamtud odejděme a nechme je dospět bez vnějšího vměšování!
Nikdo normální nechce, aby u nás začali umírat nevinní lidé tak jako ve Francii a v Německu! Sluníčkářům je to však zřejmě úplně jedno! Sedí si na svých seslích a vládnou nám z Bruselu a ze Strakovky nikoli pro naše dobro a rozvoj, nýbrž jen pro svůj vlastní prospěch, placeni lidmi, kteří doopravdy vládnou západnímu světu! Naše národy jsou pod jejich vedením předurčené k zániku, naše země se mají stát domovem etnicky promíchaného pronároda bez historie, bez minulosti a bez vlastenců a národních hrdinů! Evropa má být nakonec obydlena napůl inteligentními otroky a konzumenty výrobků nadnárodních korporací, které chtějí převzít faktickou moc nad světem!

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV