Ladislav Kašuka: Novorossija volí svou budoucnost

02.11.2014 11:16 | Zprávy

Nadchází historicky významný den pro novou republiku NOVOROSSIJA.

Ladislav Kašuka: Novorossija volí svou budoucnost
Foto: archiv L. Kašuky
Popisek: Ladislav Kašuka

První oficiální volby v této mladé svobodné zemi vybojované krví vlastenců padlých v boji proti pučistické polofašistické vládě, která se v Únoru tohoto roku dostala v Kyjevě násilným převratem k moci a zcela nelegitimně, nikým nezvolena začala vojenskou silou uplatňovat právo vládnout celé zemi, rozhodně vstoupí navždy do dějin této země.

Stálo to hodně sil, odhodlání, utrpení a lidských životů uhájit svou svobodu a nezávislost proti početnější a lépe vyzbrojené ukrajinské armádě, která zůstala bohužel věrná banditům, kteří svrhli v hlavním městě země legitimní svobodně zvolenou vládu a prezidenta. V boji proti silám vyslaným z Kyjeva prošla Novorossija doslova peklem, ale vyšla z něho silnější než na počátku a s odhodláním nedopustit, aby všechny ty oběti nevinných civilistů zavražděných ukrajinskou armádou a dobrovolnickými nacistickými sbory Banderovců přišli nazmar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Zabavení majetku

Jak vysvětlíte, že jste v minulém volebním období předložili zákon o zabavení majetku a teď jste proti němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: A co na to státní RRTV – „zase nic“?

19:11 Pavel Foltán: A co na to státní RRTV – „zase nic“?

K té skoro už evrgrýnově stabilní otázce z vox populi „A co na to státní RRTV?“ se hlasu lidu stylov…