
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
Veřejně činnou osobou, která nejvýrazněji a z dlouhodobého hlediska také nejnadějněji zvířila v uplynulém roce život v České republice, je nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil měl při jeho výběru šťastnou ruku, a to přesto, že tendence navázat Zemana na politickou elitu nebyla slabá. Ostatně sám Pospíšil jej seznámil s vlivným zákulisním hráčem z Plzně Romanem Jurečkou a Zemana si prý na kobereček pozvalo i grémium ODS.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.
Pobouřená předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen apelovala na maďarské úřady, aby povolily…