Michael Rada: V tichosti, pro lid

05.11.2016 9:34

V rámci utichající, či ještě nerozběhnuté hysterie týkající se EET, novináři i političtí soupeři zcela ignorují krok, který nejchudší z Čechů připravil pro občany republiky. Po sjednocení systémů nákupu, jen z ověřených zdrojů mocného Agrofertu, se sjednotí i jídelní lístky všech vývařoven v republice.

Michael Rada: V tichosti, pro lid
Foto: Archiv Michaela Rady
Popisek: Michael Rada

Ačkoli prvotní myšlenkou bylo sjednocení s nejmenovanou francouzskou michelinskou restaurací, mající s Českou republikou společného vlastníka, vyhrála myšlenka druhá. Jednotícím prvkem, bude místo politikům nejbližší, tedy jejich vlastní restaurace, restaurace sněmovní.

Myšlenka jednotných cen není nová a mnozí z politiků ji pamatují z doby, kdy ještě nosili kabát jiné barvy.

Na rozdíl od vymožeností moderní doby, se tak vrátíme do starých dobrých časů, na které mnozí v podhradí i na hradě, tak rádi vzpomínají. Bude to příjemnější i pro soudruhy ze spřátelé Číny, kteří pravidelně ukazují, jak sladké umí dávat lízátka, a jak rychle je mohou po získání návyku odebrat, jako formu účinného trestu za neposlušnost.

Abychom se dostali k věci, podívejme se, jak vypadá účtenka, která brzy bude mít shodnou tvář a věřím, že i ceny i ve Vaší oblíbené restauraci.

Nebude to příjemné zpestření neustále předražovaných jídel v restauracích, kde si majitelé snad myslí, že jsou Češi zloději, nebo politici, kde jinak by na tak drahá jídla brali.

Jsem rád, že mohu být prvním, kdo tuto dobrou zprávu národu přinese.

Vím, že se její původce nerad chlubí, a proto to nechal na mé maličkosti.

Věřím, že bude mít stejně dobrý pocit jako policista, který mne při příjezdu na elektrické jednokolce do čtyřhvězdičkového hotelu v Ostravě nejen legitimoval a vyptával se, co tam chci a budu dělat, ale nechal mne mu i ukázat obsah mých zavazadel, včetně neceséru na toaletní potřeby, zda-li tam nemám bombu.

Ve stejném místě se totiž konal jakýsi sjezd politických špiček, z nichž jsem měl možnost vidět jen modré majáčky jejich limuzín.

Ale zpátky ke změnám ve stravování mnoha Čechů, věřím, že budou-li ceny stanoveny stejně jako ve sněmovní občerstvovně, jsem přesvědčen, že pomalu se vylidňující se restaurační zařízení, výrazně pociťující odliv kuřáků, se zase začnou zaplňovat a mám až ten pocit, že se v nich budou muset dělat rezervace, ale věřím, že i s tím si EET, ci jeho nasdstavba EETE poradí

Na závěr tedy ještě vybrané položky z jídelního lístku, tak abyste měli proč říkat, to je ale dobrý král, pardon Prezident.

A v úplném závěru ještě zkušenosti, ze vzorové restaurace, z roku 2013.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

odvody

Když si začínající podnikatel odloží platby pojištění, ale v podnikání se mu nedaří, tak je stejně bude muset uhradit, nebo ne? A kde je pak nějaká pomoc? Protože ony i minimální zálohy budou díky vaší vládě dost vysoké. Uvědomujete si to? Proč jste vlastně na navýšení přistoupili, hlavně teď když ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nadčlověk“ Kroupa pod drobnohledem Franty a Žantovského

10:35 „Nadčlověk“ Kroupa pod drobnohledem Franty a Žantovského

Už pátý díl cyklu o lecčems a mnohém, který měl premiéru na YouTube kanálu Vladimíra Franty a obsaho…