Milan Knížák: Na pranýř!

15.01.2023 13:38 | Komentář
autor: PV

Komentář k výsledku prvního kola prezidentských voleb.

Milan Knížák: Na pranýř!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák

To, že Andrej Babiš získal hlasy třetiny voličů České republiky, považuji za národní ostudu. Na své povolební tiskové konferenci pronesl tolik nehorázností, lží a urážek, že to stačí na defenestraci. Babiš je asi nejhorší skvrnou na dějinách našich zemí. Představa, že toto individuum bude sídlit na Pražském hradě je pro mne noční můrou. Jeho chůze, jeho gesta, jeho řeč … jsou nekulturní a plebejské. Jakýkoliv podraz mu není cizí, jakákoliv špína mu není dost špinavá. Nemá morálku a ani špetku slušnosti. Nepatří do médií, nepatří do slušné společnosti. Jediné místo, kde si ho dovedu představit je pranýř!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Stávka na přání aneb „Čí jsou hory Kavčí?“

17:14 Pavel Foltán: Stávka na přání aneb „Čí jsou hory Kavčí?“

Glosa Pavla Foltána k aktuálnímu dění v České televizi.