Miroslav Macek: Také vám připadá, že v tom bruselském ústředí něco přidávají do vody?

19.01.2016 10:16 | Zprávy

Úterní glosy Miroslava Macka:

Miroslav Macek: Také vám připadá, že v tom bruselském ústředí něco přidávají do vody?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Českému byznysu kraluje Petra Procházková, která se stará o finance největšího potravinářského holdingu Agrofert a politického hnutí ANO.
Nejvýznamnější mezi ženami české veřejné sféry je Lenka Bradáčová.
Praví jakási anketa…hlavně, aby nám nesplynuly…

Také Vám připadá, že v tom bruselském ústředí EU něco přidávají do vody? Evropská komise požádá o prověrku padesátimilionové dotace na luxusní rekreační sídlo Farma Čapí hnízdo, které patří ministru financí Andreji Babišovi. Jestli při přidělení dotace nebyla porušena závazná pravidla, prověří úředníci ministerstva financí.

Největší starost o to, co má ODS dělat a koho má mít ve vedení, mají ti, kteří ji nikdy nevolili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

ČT

Dobrý den, jste upřímný politik. Můžete mi upřímně říci, jestli si myslíte, že je ČT zárukou nějaké nezávislosti a vyváženosti, a že je nutné ji povinně platit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Naši „demokraté“ se zase předvedli

16:14 Jiří Paroubek: Naši „demokraté“ se zase předvedli

Tentokrát na Staroměstském náměstí. Svolávali se a svolávali přes Milion chvilek, které v minulosti …