Miroslav Macek: Za komunistů měli lidé více zubů…

28.03.2019 11:07 | Zprávy
autor: PV

Čtvrteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Za komunistů měli lidé více zubů…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Proslýchá se, že si poslanec Faltýnek (ANO) vzal mandát k jednání o připojení Česka ke Spojeným státům mexickým, aby po úsporách, které způsobil svým jednáním ve prospěch společnosti Kapsch, přinesl do rozpočtu další miliardy z tamního obchodu s narkotiky. Zprávu však berte se stejnou důvěrou jako samotného Faltýnka.

***

„Vy jste se už nenarodili jako Češi, ale jako Evropané,“ říká mladé generaci Jiří Pospíšil.
"Tento národ musí zapomenout na své egoistické já a sloužit něčemu vyššímu, nadnárodnímu. To je myšlenka sociální spravedlnosti a nové, svorné a šťastné Evropy! Jako byl dříve každý nejprve křesťanem a potom teprve Čechem, Němcem, Maďarem a Francouzem, tak dnes jsme nejprve dělníky ve službách Evropy a pak teprve Čechy," rozvedl to už 22. listopadu 1941 v rozhlase Emanuel Moravec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Lajky

Jak vysvětlíte, že máte na FB více lajků než světová celebrita nebo třeba Babiš s několikanásobně větším počtem sledujících? K čemu je vám dobrá falešná a zřejmě i vámi placená podpora? Já to nechápu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Dezoláti v akci

21:55 Alena Vitásková: Dezoláti v akci

Od parlamentních voleb uplynulo několik měsíců, nová vláda není u moci ani těch pověstných 100 dnů h…