Miroslav Šlanc: Kalousek nebo Bátora. Ani jeden

02.12.2011 9:20 | Zprávy

Když jsem si přečetl článek pana Bátory z iniciativy D.O.S.T., musel jsem si vzpomenout na republikána Sládka...

Miroslav Šlanc: Kalousek nebo Bátora. Ani jeden
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý kontroverzní úředník ministerstva školství Ladislav Bátora

Když jsem si přečetl článek pana Bátory z iniciativy D.O.S.T., musel jsem si vzpomenout na republikána Sládka, který podobným slovníkem získal alespoň na čas své příznivce. Nelíbí se mi, jak mluví pan Kalousek, kategoricky odmítám, aby politik po slovní urážce fackoval lidi na ulici, ale to samé platí u pana Bátory. Takový projev plný urážek a nenávistných proslovů nám obyčejným lidem také neprospěje. O to více a se zájmem čtu reakce diskutujících, kterým pan Bátora imponuje a někteří se tak ve svých příspěvcích rozpálili, že kdybych byl na místě pana Kalouska, začnu se bát. Také bych si přál změnu v chování politiků, tolik vzájemných urážek a napadání je opravdu nechutné. Zvlášť v době, kdy spousta lidí řeší skutečné existenční problémy a vystupování politiků je přesvědčuje o tom, že jejich zájem o voliče, mimo volby, je skoro nulový. Pan Bátora svým hrubým a sprostým vystupováním, pro mě tuto změnu nepředstavuje. Chce se mi říci, bohužel.   

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

9:39 Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

Výzva poslancům Poslanecké sněmovny ČR.