P.C. Roberts: Oligarchie je s přípravnými pracemi pro krádež voleb hotova

07.11.2016 12:00 | Zprávy
autor: PV

Na webu P.C.Robertse k už zmíněné manipulaci kybernetické manipulace elektronického hlasování uvádí novinář Finian Cunningham další způsob, kterým se má krádež amerických prezidentských voleb ve prospěch Hillary Clintonové uskutečnit. Jedná se o kybernetický útok, vedený pod falešnou vlajkou.

P.C. Roberts: Oligarchie je s přípravnými pracemi pro krádež voleb hotova
Foto: archív autora
Popisek: Clintonová

Cunninham upřesňuje: Každým dnem přibývá  náznaků, že přípravné práce pro digitální 11. září jsou v plném běhu. Pro útok bude využit rozsáhlý výpadek elekrického proudu, který vyřadí z provozu nejen americká média, ale i internet.  S tímto útokem nebude mít co do činění Rusko či jakýkoli jiný cizí stát, ale bude záležitostí amerických zpravodajských služeb. Následný chaos bude prohlášen za „útok na amerrickou demokracii“ a vina za něj se vrhne na Rusko. Celá akce přinese dvojí benefit: Za prvé bude Rusko coby cizí agresor ještě více zdémonizováno, a jeho domnělý útok ospravedlní ještě tvrdší opatření Ameriky a jejích evropských spojenců proti Moskvě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Berkovcová byl položen dotaz

V4

Opravdu má V4 dnes ještě nějaký význam? A proč se vlastně nikdy nerozšířila o další státy, jako třeba Rakousko nebo Německo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Jak mě potěšil Andrej Babiš

15:49 Zdeněk Jemelík: Jak mě potěšil Andrej Babiš

Za starých zlatých časů Babišova usilování o vytvoření profilu „lidového“ politika bylo snadné získa…