Petice: Jsme proti, aby přes dětské hřiště v Liberci jezdila auta

07.06.2019 14:58 | Zprávy
autor: PV

My, níže podepsaní nesouhlasíme s tím, aby cesta na nově zrekonstruovaném hřišti v Liberci ve Zborovské ulici sloužila jako příjezdová komunikace k vila domu, jehož výstavba je plánována na sousedním soukromém pozemku.

Petice: Jsme proti, aby přes dětské hřiště v Liberci jezdila auta
Foto: pixabay.com
Popisek: Petice - ilustrační foto

  1. Nechceme, aby byla ohrožena bezpečnost dětí a uživatelů hřiště.
  2. Nechceme, aby byla narušena klidová a odpočinková zóna.
  3. Nechceme, aby tím zmizela, oblíbená plocha na sáňkování.
  4. Nechceme, aby hřiště přišlo o další část plochy při předpokládaném nutném rozšíření cesty a vybudování zpevněných ploch pro otáčení vozidel údržby.
  5. Nechceme, aby byl upřednostněn zájem soukromého investora před veřejným zájmem.
  6. Nechceme, aby se vytvořením zpevněných ploch narušil přírodní ráz hřiště v památkové zóně.
  7. Nechceme, aby z veřejných peněz (zbudování osvětlení, odklízení sněhu, posyp, budoucí opravy komunikace) byl uspokojován soukromý investiční záměr.
  8. Nechceme, aby nově opravený areál hřiště byl případnou výstavbou jakkoli dotčen.

Více důvodů, detailů a diskusní fórum najdete ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Euro

Zajistí nám euro i lepší a důstojné mzdy, aby se nám obyčejným lidem zlepšila životní úroveň a byla srovnatelná s tou na západ od nás? Jestli ne, proč první nevyřešíte toto? A myslíte, že se bez ODS do sněmovny vůbec dostanete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Íránská rozpálená kamna

11:24 Ivo Strejček: Íránská rozpálená kamna

Denní glosa Ivo Strejčka