Petice: Nechceme omezování možnosti volby a snižování atraktivity našeho města

06.03.2019 20:05 | Zprávy
autor: PV

Radnice Prahy 1 plánuje omezit otevírací dobu podniků v centru Prahy. To je začátek postupného omezování otevírací doby podniků v celé Praze.

Petice: Nechceme omezování možnosti volby a snižování atraktivity našeho města
Foto: praha.eu
Popisek: Úřad Městské části Praha 1

My, zde podepsaní nechceme omezování otevírací doby podniků v Praze. Vnímáme to jako počátek omezování osobní svobody a zejména omezování možnosti volby. Důsledkem jednání Prahy by tak bylo omezování možnosti volby občanů Prahy a také snížení atraktivity města pro turisty, kteří sem přijíždejí za památkami , ale také za zábavou. Ve světě jsme známí jako město s krásnou historií a čilým nočním životem. Díky této kombinaci faktorů ve městě dochází k velkému ekonomickému rozvoji a příjmům ze zahraničních turistů napříč celým spotřebním trhem. My, níže podepsaní si své svobody, ekonomického rozvoje a možnosti volby, kterou ještě stále máme, vážíme a jsme na to hrdí. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Maršálková: Už je to černé na bílém! Náměstkyně hejtmana Kozlová staví dům bez povolení

8:46 Alena Maršálková: Už je to černé na bílém! Náměstkyně hejtmana Kozlová staví dům bez povolení

Krajská politička nejprve nechala zbourat chatu, a poté na stejném místě začala stavět dvoupatrový d…