Petice: Vládne ten, kdo vyhrál volby

16.10.2021 20:17

První etapa zastavení podvodu na voliče

Petice: Vládne ten, kdo vyhrál volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Strakova akademie- sídlo vlády ČR

Vážení občané České republiky,

podepište, prosím, tuto petici, přestože nemusíte být voličem hnutí ANO 2011. Tato petice není pro voliče ANO, ale pro ne voliče koalic. Koalic, které se mohou dostat k moci a rozkrádat naši republiku (divoké devadesátky), zbavit nás suverénnosti a naší koruny.

ANO je ale v tuto chvíli jediná strana / hnutí, vzhledem k výsledku SPD, PŘÍSAHY, ČSSD, KSČM, TSS apod., která může zabránit tomu, aby se dostali k moci.

Prezident ČR již dříve uvedl, že takto učiní. My níže podepsaní vyzýváme prezidenta republiky, aby pověřil ve středu, předsedu vítězné strany/hnutí, Andreje Babiše sestavením vlády a nezměnil názor, jak se již v minulosti stalo.

"My, níže podepsaní občané České republiky prostřednictvím této petice dle zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním vyzýváme prezidenta republiky, aby v souladu s Ústavou České republiky jmenoval sestavením vlády ČR předsedou vítězné strany / hnutí - Andreje Babiše, nebo jiného člena hnutí ANO.

PROTOŽE:

Anketa

Chcete Andreje Babiše za příštího prezidenta?

69%
19%
hlasovalo: 40922 lidí

  • hnutí ANO je vítězem voleb - koalice jsou podvod na voliče
  • vláda ANO a ODS by byla stabilní, na rozdíl od pěti koalice SPOLU a PirSTAN
  • je nesmysl, aby byly u moci neúspěšné strany (Piráti a TOP09)
  • hnutí ANO a ODS mají k sobě nejblíže; nechtějí euro, migranty a zbavit nás suverénnosti, naopak spolu zrušili super hrubou mzdu; Piráti a TOP09 mají zcela opačné názory, které by mohly způsobit vládní krizi

Více ZDE

Děkujeme, Pirátostát z nás nebude

Máte dotaz nebo tip, jak zastavit podvod na voliče? Dejte nám vědět do skupiny ZDE.

Petici můžete podepsat ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Pavel: Hledej cestu peněz

21:50 Miroslav Pavel: Hledej cestu peněz

Peníze vidí i slepí, praví se v jednom čínském přísloví. Musel jsem si na něj vzpomenout, když jsem …