Petr Michalů: Omluva ruskému národu, ruskému lidu a prezidentu Putinovi

01.01.2016 7:36

Omlouváme se co nejupřímněji a nejvroucněji celému ruskému národu, ruskému lidu, Ruské federaci a PANU PREZIDENTOVI Vladimíru Putinovi za tu současnou přechodnou, zaprodanou vlastizrádnou českou vládu, za kterou se hluboce stydíme a opovrhujeme jí.

Petr Michalů: Omluva ruskému národu, ruskému lidu a prezidentu Putinovi
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin, prezident Ruské federace
reklama

Zneuctila a pošpinila opravdové nefalešné přátelství mezi našimi národy! Není to vůbec vláda ČESKÉHO NÁRODA, již to ani nepředstírají! V současnosti si nesmírně vážíme pouze českého pana prezidenta – Miloše Zemana. Omlouváme se i za všechny ty polistopadové kolaborantské vlády, které nás zavlekly do područí a protektorátu Evropské unie řízené a ovládané zločinnými USA, které nás zavlekly do pařátů zločinného paktu NATO, které se podílely a podílejí na falšování a přepisování dějin a historie.

Věříme, že již dozrává doba, kdy budou všichni ti zaprodaní vlastizrádci, velezrádci a jejich přisluhovači, kteří nejenže rozbili a zničili svobodnou a prosperující Československou socialistickou republiku, ale též chtěli i navždy přerušit a zničit naše přátelství a spolupráci s bratrským ruským národem, po zásluze odsouzeni a hlavně co nejpřísněji spravedlivě potrestáni.

Pravda se nedá zničit ani usilovnými zoufalými pokusy o falšování a přepisování dějin. Pravda je totiž věčná. Zrovna tak láska k blízkému národu, víra a přesvědčení se nedá zakázat, ani zničit vyrváním ze srdce nebo vyhnat z hlavy! V našich srdcích a paměti proto i nadále zůstává pevně zakořeněna láska a vděk k ruskému národu a jeho lidu.

Stejně tak se ale nedá lidem nakázat a vnutit „láska a přátelství“ k jinému národu, či národům, víra a přesvědčení, a to ani pod pohrůžkou pro tento účel záměrně vytvořených zákonů zaprodané vlastizrádné vlády, nedá se vnutit ani demonstrativním okázalým zastrašováním a harašením zbraní jiného – prý nyní nám spojeneckého státu, dokonce na našem vlastním území (viz tzv. dragounské jízdy  několika kusů zastaralé vojenské techniky americké armády)!!

Jsme proti fašistickým teroristickým USA, jsme proti zločinecké militantní organizaci NATO, jsme proti EU, která nás dobrovolně, bez naší možnosti aktivně se bránit se zbraní v ruce, zabijí a chce zahubit islamizací!

Jsme, byli jsme a vždy budeme na straně velkého ruského národa, Ruské federace jako Vaši věrní spojenci a přátelé. Jsme přece všichni SLOVANÉ!

Prosím, přijměte naši omluvu.

(omlouvám se já, moji synové a jejich synové)

Mgr. Petr Michalů, Čech, který prozatím žije v emigraci ve Španělsku, ale chce se natrvalo usadit v Rusku, protože obdiv, úctu, vděk, vlastenectví a hrdost cítí ze srdce k Rusku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Občané - Informujte ministryni spravedlnosti Marii Benešovou

17:31 Alena Vitásková: Občané - Informujte ministryni spravedlnosti Marii Benešovou

o porušení svých práv, o nevymahatelnosti práva a spravedlnosti