Petr Michalů: Zasílám srdečný pozdrav Facebooku z Moskvy

18.01.2017 23:34

Takže poslyš (vlastně čti), vážený FACEBOOKU, abychom si vyjasnili situaci mezi námi… Starého psa novým kouskům rozhodně nenaučíš, mě nepředěláš, o nějaké převýchově nebo o tvé nenápadně snaze a tebou dirigované předpokládané postupné mé „dobrovolné“ změně mých vlastních názorů a postojů nemůže být ani řeč!

Petr Michalů: Zasílám srdečný pozdrav Facebooku z Moskvy
Foto: Facebook
Popisek: Petr Michalů
reklama

Jestli si opravdu naivně myslíš, že postupně a pozvolna ovlivníš a změníš moje názory a postoje na společenské a politické dění u nás a ve světě nějakou tvou ubohou a hloupou cenzurou mých příspěvků a následným potrestáním, tj. blokací nebo i úplným zrušením mého fb profilu/účtu, jsi vážně velice naivní hlupáček a směji se ti! Vážně! Se mnou nemůžeš manipulovat.

Chlap, který je na světě více jak půl století, má své vlastní velice bohaté a pestré životní zkušenosti, mnoho mu vyprávěli rodiče, prarodiče, staří pamětníci, ještě tehdy vynikající učitelé a kvalifikovaní profesoři, který dále hodně četl a studoval a zajímal se o historii, politiku, společenské nauky, sledoval dokumenty, četl v archivech, navštěvoval muzea a procestoval nejen celou Evropu, má ROZUM a MOZEK v hlavě, SRDCE na správném místě, velice dobře ví a zná, na které té straně má stát, jaké základní lidské a rodinné hodnoty ctít a chránit, kde je pravda, kdo falšuje a překrucuje dějiny, za koho bojovat a proti komu.

Znovu ti tedy, milý FACEBOOKU, důrazně opakuji a zapamatuj si: já – Petr Michalů, Mgr., vždy jsem byl, jsem a budu i nadále PROTI zločineckým již od svého vzniku v roce 1776 USA; jsem PROTI tomu tzv. ZÁPADU (tím jsem pokaždé myslel všechny ty vždy zrádné, falešné, licoměrné, pokrytecké, domýšlivé, arogantní, nabubřelé, nám škodící státy, které si vždy myslely, že jsou něco více než my, v první řadě např. Německo, Francie, Velká Británie, ale i Rakousko, Belgie…), i když věřím, že i tam jsou obyčejní, zdraví, normální lidé nepřející si války, kteří nemůžou za to, jací kreténi jim vládnou; jsem PROTI FAŠISMU a všem jeho přisluhovačům a poskokům, jsem tedy PROTI kyjevské fašistické juntě na Ukrajině, ale nejen na zmiňované Ukrajině – proti fašistům i v české vládě; jsem PROTI všem přivandrovalcům do Evropy nejen z černé Afriky, ale i ze zemí Středního a Blízkého východu; jsem PROTI teroristickému zločineckému militantnímu gangu NATO; jsem PROTI vlastizrádným zaprodaným proamerickým politikům kolonie s názvem Česká republika; jsem PROTI nacistické zločinecké EU a jejímu führerovi Merkelové; jsem PROTI islámu a vnucené islamizaci Evropy. Americká zločinecká vojska rozlezlá v celé Evropě (mimo Ruska) i nadále považuji za OKUPANTY!! Krym vždy byl, je a bude ruský! Kosovo vždy bylo a bude SRBSKO! Nějaký ten Štětina je český fašista, nějaký Janda je jen špinavá pouliční šlapka, nějaký Pavel s hodností snad generála ve vojenské uniformě české koloniální komediantské armády je vlastizrádce a zapáchající onuce NATO v roli užitečného proNATOvského a proamerického idiota, Mašínové byli bestiální sadističtí vrazi… a mohl bych pokračovat. Proti tomuto všemu SVINSTVU, ŠPÍNĚ, ZLOŘÁDU a NEŘÁDU je třeba bojovat až do úplného jeho vymýcení!! Jasné?!! Mně naprosto stoprocentně!!

Jsem SLOVAN a jsem tedy zcela přirozeně a samozřejmě na straně Ruska, byl jsem vždy i na straně Sovětského svazu, sloužil jsem (a byl jsem na to hrdý) v ČSLA a tedy i ve svazku armád Varšavské smlouvy!! Varšavská smlouva zcela správně a oprávněně vznikla až jako obranná reakce socialistických států přejících si žít v míru na probíhající a stále narůstající výhrůžné agresivní provokace ze strany zločineckého a rozpínajícího se militantního paktu NATO! Naším nepřítelem vždy byly agresivní NATO, teroristické USA a všichni jejich vazalové a licomě