Robert Troška: Proč vznikla internetová Petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku

28. 6. 2018 20:18

Internetová petice za podporu manželství reaguje na současný stav ve společnosti charakterizovaný neustálým zpochybňováním manželského svazku tvořeného mužem a ženou vychovávajícími v přirozeném rodinném prostředí své děti.

Robert Troška: Proč vznikla internetová Petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku
Foto: Archiv Roberta Trošky
Popisek: Robert Troška
reklama

Ze strany některých menšin dochází k systematickému tlaku v legislativní rovině na zrovnoprávnění jiných forem společenského soužití s manželským svazkem pod líbivými hesly rovnoprávnosti, otevřené společnosti a tolerance různorodosti.

V posledních měsících zesiluje LGBT komunita své požadavky nejrůznějšími iniciativami a stupňujícím se tlakem v médiích, který vyústil ve schválení vládního návrhu zrovnoprávnění homosexuálních svazků putujícího v současné době do poslanecké sněmovny. Bude-li tento návrh schválen, otevírá se cesta k adopci dětí homosexuálními páry.

Odmítáme tzv. zrovnoprávnění nebo jak se dnes v médiích setkáváme s dalším eufemistickým výrazem „legalizací“ homosexuálních svazků. Jedná se o marketingové fráze menšinové komunity zakrývající fakt snahy o radikální řez do manželského svazku, základního stavebního kamene každé dobře fungující společnosti.

Umělé konstrukty sociálního inženýrství v oblasti rodinné politiky měly v novodobé historii katastrofální důsledky, vzpomeneme-li program volné lásky bez partnerů vyhlášené bolševiky v tehdejším sovětském Rusku po roce 1918, již tehdy největší obětí byly desetitisíce trpících bezprizorních dětí bez rodičů a jejich laskavé péče.

article_photo

Požadavek na zrovnoprávnění homosexuálních svazků není ničím jiným než dalším nebezpečným sociálním konstruktem způsobujícím ve svém důsledku destrukci tradičního manželského svazku jeho nahrazováním jinými formami společenského soužití.

Proto je dnes aktuální požadavek na přijetí ústavního dodatkudefinující manželství jako svazek mezi mužem a ženou.

Výše uvedená iniciativa není zaměřena proti právům menšin, jak se někteří odpůrci snaží nálepkovat. Naopak petice za ústavní podporu manželského svazku plně respektuje toleranci menšin zakotvené v naší ústavě.

Jsme pro toleranci při respektování exkluzivity tradičního manželského svazku, poněvadž tradiční manželský svazek přináší potomky. A dítě má právo na otce a matku.

Děti a jejich výchova se nesmí stát obětí novodobých sociálních konstruktů upřednostňující ideologii menšin nad zdravým vývojem našich dětí.

Petici můžete podepsat ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Macků: Kdo for novej prezident? Šanci má každej omedajlovanej, obrejlenej či chytrej jak stádo opic

17:20 Jiří Macků: Kdo for novej prezident? Šanci má každej omedajlovanej, obrejlenej či chytrej jak stádo opic

Celonárodní gaudium, zvané přímá volba prezidenta České republiky, se uskuteční v roce 2023 poté, kd…