Ze strany některých menšin dochází k systematickému tlaku v legislativní rovině na zrovnoprávnění jiných forem společenského soužití s manželským svazkem pod líbivými hesly rovnoprávnosti, otevřené společnosti a tolerance různorodosti.
V posledních měsících zesiluje LGBT komunita své požadavky nejrůznějšími iniciativami a stupňujícím se tlakem v médiích, který vyústil ve schválení vládního návrhu zrovnoprávnění homosexuálních svazků putujícího v současné době do poslanecké sněmovny. Bude-li tento návrh schválen, otevírá se cesta k adopci dětí homosexuálními páry.
Odmítáme tzv. zrovnoprávnění nebo jak se dnes v médiích setkáváme s dalším eufemistickým výrazem „legalizací“ homosexuálních svazků. Jedná se o marketingové fráze menšinové komunity zakrývající fakt snahy o radikální řez do manželského svazku, základního stavebního kamene každé dobře fungující společnosti.
Umělé konstrukty sociálního inženýrství v oblasti rodinné politiky měly v novodobé historii katastrofální důsledky, vzpomeneme-li program volné lásky bez partnerů vyhlášené bolševiky v tehdejším sovětském Rusku po roce 1918, již tehdy největší obětí byly desetitisíce trpících bezprizorních dětí bez rodičů a jejich laskavé péče.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Proč EU řeší tresty za znásilnění?
Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?
Další články z rubriky

15:57 Jiří Halík: Když mě vzali za vojáka...
Písničkář Jarek Nohavaca napsal: Když mě brali za vojáka, stříhali mě dohola, vypadal jsem jako blbe…