Roman Ramach: Čapí hnízdo - malta a cihly

19. 1. 2018 19:19

Pan Babiš s panem Faltýnkem prohlašují denně jak je stíhání proti nim nespravedlivé, že nikdo nic neukradl a dotace z EU jsou doopravdy proinvestovány, ať se tam jede každý podívat, že ta malta a cihly jsou vidět, že nikdo nic neukradl.

Roman Ramach: Čapí hnízdo - malta a cihly
Foto: Oldřich Szaban
Popisek: Čapí hnízdo

Pan Babiš a Faltýnek ale zapomněli na to podstatné. My se tam můžeme jet podívat a uvidíme investice, zaplacené z našich daní, protože daně EU se skládají z našich peněženek.Takže zaplatíme vstupné, které půjde do peněženky pana Babiše (jeho svěřeneckému fondu). Z našich daní byl zhodnocen jeho majetek, ne majetek tohoto státu, ne majetek EU, ale majetek pana Babiše. Na druhou stránku se zde ukazuje, jak jsou zvrácené veškeré dotace do soukromého sektoru. V podstatě my běžní občané s podprůměrnými příjmy dotujeme z našich daní milionáře a miliardáře.

Pokud se ukáže, že dotace byly "čerpány" proti pravidlům, tak soud by měl Čapí hnízdo zabavit a vyvlastnit. To je totiž ten největší trest a tak by se mělo postupovat vždy. Kdo se dopustí podvodu a zneužije dotace, které jsou z našich kapes, tak by se měl dotyčnému (dotyčné firmě) zabavit celý majetek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…