Roman Ramach: Rozdělená společnost - sen Pražské kavárny

09.02.2018 14:57

Tzv. samozvané elity neustále rozdmychávají myšlenku rozdělené společnosti po prezidentských volbách. Neumí se smířit s demokracií.

Roman Ramach: Rozdělená společnost - sen Pražské kavárny
Foto: Česká televize
Popisek: Debata kandidátů na prezidenta Miloše Zemana a Jiřího Drahoše v Rudolfinu v režii České televize

U nás na Ostravsku,na Zlínsku a dalších krajích na Moravě prezidentské volby už neřešíme a to ať jsme volili pana Zemana a nebo pana Drahoše. Je to za námi. Nyní řešíme jedno,byť se máme skvěle jak jsme se nikdy neměli,alespoň nám to samozvané elity tvrdí,řešíme to zda po zaplacení poplatku z odpadu,za teplo,teplou vodu,elektřinu atd. ,budeme mít na zaplacení předraženého nájmu za byty které zadarmo věnovala vláda v Praze panu Bakalovi,zda budeme mít vůbec na stravu pro sebe a naše děti.Chodíme do práce a každý den,dokonce na tři směny,ale za dvacet tisíc hrubého. Slyšíme od tzv.elit že máme dělat něco jiného,no dobrá,ale každá činnost je důležitá,společnost potřebuje taviče,horníka,zemědělce...a další profese,protože ne všichni můžeme pracovat jako IT technici,bankéři...to bychom neměli co jíst, výroba by se zastavila,nefungovala by ekonomika.Cestovat za prací? No to je další velká chiméra ,protože ČR nemá dostatečný bytový fond aby ti lidé kteří jedou za prací mohli se s rodinou přestěhovat. Takže ,,vážené´´ samozvané elity,dejte nám už pokoj s prezidentskými volbami,my musíme pracovat a tvořit hodnoty abychom vás uživily,ale věřte tomu že už toho máme dost,že už nechceme živit zbytečné žvanily z politických,tzv. lidsko-právních ZISKOVEK,pány jako jsou Pehe,Mitrofanov a další parazity přisáté na veřejné rozpočty.Vaše činnost a umělé rozeštvávání společnosti ukazuje to jak jste zbyteční a nepotřební.

Roman RAMACH
ostravský nevzdělanec
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…