Růžena Chrasteková: Současné nihilistické školství je zločin na dětech

16.06.2021 7:38 | Komentář

Brali-li bychom doslova a do písmene staré rčení, že škola je základ života, museli bychom mít velké obavy o ty životní stavby, osudy, životy vůbec, našich dětí, žáků a studentů převážné většiny škol v této době.

Růžena Chrasteková: Současné nihilistické školství je zločin na dětech
Foto: archiv redakce
Popisek: Škola, ilustrační foto

Zvěrstva, která se začala dít už před lety, na mladé generaci, na žácích školou povinných, ale i studentech škol středních (ještěže se zachovala ta povinnost!), pokračují a ve šlépějích bývalé ministryně Kateřiny Valachové, které velká část laické i odborné veřejnosti neřekne jinak, než hrobařka, ničitelka našeho školství, kráčí i současný ministr Robert Plaga.

Anketa

Obáváte se o svobodu slova v České republice?

97%
3%
hlasovalo: 5574 lidí

Školy, ve kterých vládne totální nihilizmus, kde je vštěpováno už nejmenším dětem odmítání respektu, popírání hodnot, neúcta k autoritám a tím nemožnost naučit se pravdivě poznávat život bez balastů subjektivních, často dost zvrácených, pocitů pedagoga, učitele, je čím dál, tím méně.

Děti, žáci i studenti, jsou jako velmi tvárný a lehce manipulovatelný subjekt, vystaveni mnohým zrůdnostem aktivistických učitelů, kteří na ně často přenášejí své agresívní politické přesvědčení, zaujatost. Jistě, sami tomu říkají asertivita a cválání s dobou.

Začíná to mnohdy jako recesistické sundávání portrétů prezidenta, což je doprovázeno hanobením tohoto nejvyššího státního představitele, a to až tak, že krutě lživě, nanejvýš sprostým způsobem. Děti – neděti, ať si zvykají, že?

Nějaké školní řády, zvyklosti a tradice, pchá, to tyhle zvrhlé až kantory, mnohdy i ředitele, absolutně nezajímá. Což o to, pokud jde o soukromou školu. Tam se pravidla zřejmě upravují volněji, dle přání a schvalování majitele.

Je ale naprosto skandální, pokud tento způsob výchovy a vzdělávání (a i jiné, níže uvedené) prosazují učitelé a i ti ředitelé ve státních školách. Ony ty školy jim opravdu nepatří, nefinancují si je, tudíž nemají právo a kompetence zavádět v nich tato zvěrstva, totální sprostotu, hulvátství. Patří státu a nějaké poznámky o zřizovatelích nejsou relevantní, protože i ten zřizovatel je financován státem jako takovým, potažmo daňovými poplatníky.

Další zhůvěřilost, která je v současné době na školách všeho typu a úrovni praktikována, jsou přednášky politiků a různých úředníků státu, kterým jsou vystaveni ti ubozí žáci, studenti. Děti. Děti, kterým tito, školou samozřejmě schváleni, pozváni, lidé vymývají hlavy, nalévají jim do nich svoje politické teze a programy.

Že je to v přímém rozporu se Školským zákonem č. 561/2001 Sb. V platném znění, § 32, kterým se tato činnost přímo zakazuje, zřejmě nikoho z těch učitelů, ředitelů, ale především ministra školství, vůbec nezajímá.

A ať nikdo netvrdí, že tomu tak není! Z různých zdrojů je prokázáno, že třeba takový, bývalý už, pravda, politik TOP09 Dominik Feri, mimo mnoha jiných, jezdil zvesela po středních školách, kde (mimo jiných, zatím neprokázaných činností) přednášel studentům. On, takový „zkušený“, (sic!) politik!

Ale to není vše z těchto absurdit až nepochopitelných zvráceností na dnešních školách.

On jezdí přednášet do škol i náš vrchní ředitel BIS – Bezpečnostní informační služby! Otázkou je, zda těm nebohým studentům, žákům tajně šeptá ty méně anebo ty více utajované skutečnosti, které jsou předmětem činnosti naší tajné služby. Něco tak zvráceně absurdního nemůže existovat v žádném státě na světě.

Ale co – u nás je možné naprosto vše, jak je vidět. I to, že druhý nejvyšší ústavní činitel veřejně v televizi, v přímém přenosu, prohlásí bojovně - „na zákony já kašlu!“ Nedůstojný náš Tchajwanec Miloš Vytrčil.

A protože člen Strany modrých strak – ODS, předseda Senátu (žel a věčná škoda pro tuto zemi) doslova kašle na zákony, tak na ně kašle kdekdo z ODS. Jako třeba Jihočeský hejtman Martin Kuba, který právě toho ředitele BIS Koudelku, asi za ty „hodnotné“ přednášky na školách, v naprostém rozporu platným právem, pasoval na historicky prvního Jihočeského generála.

A just prezidentovi, který z už každému jasných důvodů, tuto hodnost panu Koudelkovi né a né dát, byť ten negenerál, státní tedy, tak po ní už roky touží.

Tato školní politika, tento doslova binec, nepořádek ve školství, tato indoktrinace našich dětí, žáků a studentů špinavou politikou, vymývání jejich hlav politiky z řad těch opozičních (pokud tak činí i vládní, platí to i na ně) je darebáctví až gaunerství obrovských rozměrů.

Pane ministře školství Plago, vzpamatujte se a konejte, jinak jste na tom postu zadarmo drahý.

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oldřich Lukáš: Zeptali jsme se Aleny Vitáskové

21:19 Oldřich Lukáš: Zeptali jsme se Aleny Vitáskové

Institut Aleny Vitáskové podal trestní oznámení na členy vlády Andreje Babiše a další osoby. Vláda, …