Slávek Popelka: O co se dnes jedná

02.07.2019 21:35

Lidé, kteří vládnou světu tvoří malou, zcela uzavřenou skupinu.. Po staletí jsou její členové vychováváni v pocitu nadřazenosti a výlučnosti.

Slávek Popelka: O co se dnes jedná
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slávek Popelka

Pohrdají obyčejnými lidmi a nezáleží jim na jejich osudech ani životech. Je mezi nimi vysoké procento homosexuálů a pedofilů. Většinou se jedná o potomky starých královských a knížecích rodů Evropy a také o vlastníky velkých bank.

Jsou mimo jiné zodpovědní za většinu válečných konfliktů, financují a řídí migrační vlnu do Evropy. Usilují o světovládu a bílá rasa jim v tom brání - v jejich pojetí je příliš inteligentní, vzpurná a těžko ovladatelná.

Proto se snaží ji zničit.

Tito zdegenerovaní zmetci a jejich přisluhovači (např. George Soros) jsou zodpovědní za velkou část utrpení, které lidstvo prožívá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nářez Martina Kollera k 17. listopadu: Svědectví z místa. Jak to bylo. Naštve komunisty, Rusy, „havlisty“ a vlastně úplně všechny

16:22 Nářez Martina Kollera k 17. listopadu: Svědectví z místa. Jak to bylo. Naštve komunisty, Rusy, „havlisty“ a vlastně úplně všechny

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Pokud dnes někdo kritizuje pracovníky z tehdejšího Prognostického ús…