Sofie Chrtková: Můj pes má blechy a může za to Putin!

06.09.2014 12:40

Lidé si z propagandy proti Rusku a Putinovi začínají dělat legraci. A to je dobře, moc dobře. Našim „novinářům“a některým politikům dosud nedochází, že jsou obyčejným lidem již delší čas nejen k smíchu, ale hodni pohrdání, což je první fáze uzdravování mysli občana z těch všech psychopatických výplodů a vymývání mozků, které jsou na nás prostřednictvím médií chrleny. Čím více nesmyslů a lži chrlí, tím méně jim lidé věří a tím více jsou k smíchu, bohužel - hořkému.

Sofie Chrtková: Můj pes má blechy a může za to Putin!
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin

Svět ovládli  gauneři a grázlové a v jejich režii nám hrají politici divadlo. Již dlouho si zahrávají s důvěrou lidí. Pravdou je, že EU vzala lidem jejich suverénní státy, rozbořila fungující a soběstačný průmysl a zemědělství, nezaměstnaností a chudnutím pak dosavadní životní jistoty. Dnes nám vytváří imaginární nepřátele a dotáhli to do stavu, kdy by si váleční štváči chtěli  naplnili své  válečné sny z našich životů a našich peněženek. Politici  EU a zejména nevolená skupinka vládnoucí v Bruselu, jsou vesměs proti lidem, proti normálnímu životu, demokracii a svobodě. Fašizmus v nové podobě má zelenou. Naši nepřátelé nejsou Rusové, ale  politici států EU, včetně těch našich,  USA a uskupení NATO. Prezident Zeman jasně vyjádřil svůj názor na summitu NATO, takže se může připravit  doma na politický útok válečných štváčů, kavárenských  havloidů a „čírařů“. Nicméně, nakonec se přidal k většině a další sankce podepsal a my se  můžeme jen dohadovat proč. Parta gaunerů z EU, USA a NATO  je schopna všeho a někteří naši politici rovněž.  Zvorálek a hodně jemu podobných líže pánům z USA,EU a NATO v uctivém předklonu,  vojenské holiny až po kolena a kolik je jemu podobných?  Díky páni politici, jste první, kdo jste nás,občany, zradili, prodali, zadlužili a  dovolili rozkrást náš stát v prospěch svůj a cizáků - dobrovolně!

Co je to vůbec za lidi, kteří se dostávají do politiky a vlád? Chodíme k volbám, abychom si volili naše nepřátele – svobodně a dobrovolně? Necháváme se okrádat a oblbovat nepřáteli občanů, proč? Stačí nám sliby před volbami, abychom si zvolili lháře?  Politici nám nemohli dát více najevo, jak občany pohrdají!

Lidé nemají na jídlo, chybí spousta věcí pro zlepšení života lidi, chybí peníze na vzdělání, zdravotnictví, školky, domovy důchodců a péči o ně apod. Potřebná zařízení, které si občan platí v daních, postupně mizí a slyšíme, že na nic nejsou peníze, ale  miliardy každoročně mizí v kapsách jednotlivých grázlů,  kteří jsou přímo navázáni na politiky, což je důvodem, proč je stále hůř a nejsou na nic peníze, protože nás o ně okradou. Nyní se budou vydávat  peníze na zbrojení a další loupeživé války gaunerů  a na zabíjení lidí, v co možná největším množství.

Je čas uvažovat, co jsou především naše občanské priority, nikoli priority nepřátel občanů – politiků. Je jen hrstka politiků, kterých si lze opravdu vážit. Poznáme je podle toho, že jsou ostatními politiky a jejich médii, za notné pomoci rádoby „umělců“, kritizováni, zesměšňováni a nechutně pomlouváni. Je zvykem i pravidlem, že proti těmto politikům běží neúnavná kampaň na jejich odstranění a společenské znemožnění a  docela snadno mohou být vyloučeni ze strany, odejdou sami nebo se na ně ušije nějaká kauza. Ti, co se dopouští trestné činnosti, ale drží partu lhářů a podvodníků, jsou proti trestnému stíhání imunní a médii oslavovaní. A pak, že politika není špína, která škodí občanům.

Na epidemii viru lživé propagandy si u nás nepřátelé občanů vytvořili „vědecký ústav“ – ÚSTR, ústav na šíření viru propagandy a totality, kde se vir vyrábí na politickou objednávku a následně šíří éterem a tiskem.  Můžeme si ho prohlédnout v tv-bednách, poslechnout v rádiu, je zobrazen v tisku nebo na internetu, je šířen do škol. Kdo ještě „nechápe“,  jsou vyprodukováni různí „odborníci“, „specialisté“, "historici“, kteří šíří „pravdu“. Bacilonosiči jsou politici, slouhové Bruselu, USA a NATO, často umělci, lékaři a právníci – také slušný politicko-oblbovací trik.

Umělce vidíme v divadle a v televizi, lékařům většinou bezmezně důvěřujeme a právníky považujeme za super chytré „odborníky“ přes vše. Umělci jsou zvyklí hrát divadlo a zahrají takřka vše, a když jsou herci špatní, nasadí je do několika seriálů najednou, kde jim chytrost a vzdělanost napíší do scénáře a falešnou oblibu jim vytvoří média. Některým umělcům, kteří jsou předem určeni do politické sféry, vytvoří „političtí režiséři“ dokonce vlastní program, kde radí  a „soucítí“ s občany – ideální předvolební osobní kampaň na oblbnutí voličů, často  radami – takové "osobnosti" nám, občanům, budou určitě dobře rozumět!

Hodně politiků má titul JUDr., nejlépe z Plzně, kde mnozí absolvovali  vysokou za pár měsíců, dokonce  jsou tací borci a borkyně, že se neobtěžovali překročit práh školy. Titul rychlokvašky  JUDr., nahrazuje absenci vědomostí, zato jsou „odborníky“ na právo a tvorbu zákonů – slouhové gaunerů a grázlů, nepřátelé všeho, co je dobré pro občany. Konečně, jaký guláš mají v hlavě, promítají do zákonů a víme, že jde o guláš s neuvěřitelným množstvím ingrediencí, okořeněných nesmysly, takřka nestravitelný guláš  – zde platí, dej blbci moc a vymyslí zákon nebo dej vola na studia a vyjde vůl studovaný a u nás v rámci politiky máme jen volené voly s tituly a bez studia.

Nu a máme zde lékaře, kteří jsou občansky „nejdůvěryhodnější“. Mohou být natolik špatnými lékaři, že se dali raději na politiku, takže dobře neovládají ani jedno, což nevadí, protože stejně jen tisknou tlačítko a zvedají packy na povel strany a lze i předpokládat, že jim už péče o lidi lezla silně na nervy. Víme, že farmaceutické firmy patří mezi nejziskovější  odvětví, zisk měřen ve stovkách miliard,  s přímým napojením na zdravotní pojišťovny a samozřejmě státní rozpočet. Lobbyisté potřebují mít své doktory- odborníky v politice a kdo by to nebral, když platy lékařů nejsou nijak vysoké a zde si je mohou neuvěřitelně zvýšit – takřka bez práce a jakékoli osobní  odpovědnosti. Přínosem pro zdravotnictví a v prospěch lidi nejsou a být nemají. Jejich práce  spočívá v navyšování zisků pojišťovnám a farmaceutickým firmám a podobným, na zdravotnictví navázaným firmám, jež potřebují intenzivní péči a injekce v miliardách. Trest za neuposlechnutí a převod miliard v prospěch občanů, je úměrný miliardovým ztrátám, kdy jsou média rychlejší v odsouzení, než soudy.

Epidemie viru propagandy nabrala na jemné mutaci – zatímco nedávno za vše mohli komunisti, tak je k nim přibrán Putin a Rusko. Ebola či prasečí chřipka je  jen slabý odvar epidemie. Jen  epidemie propagandy moru šílených volů intenzívně roste.

P.S. Jedná se o tom, že i u nás v Česku mohou být opět usídlena cizí vojska - co na to "mistr umělec", který si bral za osobní zásluhu odstěhování cizích vojsk s tím, že zde již nikdy žádná cizí vojska nebudou a nyní je na straně válečných štváčů?

Publikováno se souhlasem vydavatele.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vasevec.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…