Svatopluk Otava: Jak ponížit Rusko a přitom se nezesměšnit? No, těžko…

26. 5. 2018 9:01

Evergreeny na téma zlý Putin, zaostalé Rusko, hloupí , ale věrolomní a zlí Rusové, zbývají snad jen tři . Neustále přiživované, trapně natírané aktualizačními barvičkami mainstreamu, do oblbnutí goebelsovsky vylévané v mysl diváka, posluchače či čtenáře. Směšné? Ano. Smutné? O to víc.

Svatopluk Otava: Jak ponížit Rusko a přitom se nezesměšnit? No, těžko…
Foto: archiv Svatopluka Otavy
Popisek: Svatopluk Otava
reklama

Důkazy nejsou, zato jsou „důkazy“

Momentálně se vehementně oprašuje vražda civilních cestovatelů, které zřejmě s vědomím pučistické kyjevské hordy sestřelili v roce 2014 krvežízniví majdánisté nad doněckým bojištěm. Souvislosti s úspěšnými ruskými podniky, jako např. mimořádně zdařilá olympiáda v Soči, nyní zase mistrovství světa  ve fotbale v Petrohradě a Moskvě, je více než zřejmá.

Bezprostředně po vraždě civilistů Rusko přitom nabídlo své vědecké i vojenské kapacity mezinárodnímu společenství, aby cyničtí manipulátoři i jejich tupí vykonavatelé byli co nejdříve odhaleni a potrestáni. Marně. Scénáře k vraždění civilistů na Východě se píší v „hodnotové“ Evropě, za Velkou louží, role hollywoodských primitivů se rozdělují v Kyjevě.

Je až únavné vracet se ke skutečným faktům. Rusové, nepřizvaní do  mezinárodní „vyšetřovací“ komise, nabídli satelitní záběry, vědecká vyhodnocení, dokonce i tajné materiály svých zbrojovek, z nichž plyne, že rakety Buk, co sloužily vrahům, Rusko nemá ve výzbroji od roku 2011, zato Ukrajina ano.

Už se vlastně nepředstírá, že lžeme v zájmu „hodnot“

Byly odhaleny i podvržené záběry, mající „usvědčovat“ obránce Doněcka a Luhanska ze stěhování raketového komplexu, který nikdy žádná z lidových republik neměla ve svém držení, kdežto fašistický, genocidu před zraky světa dosud beztrestně páchající Kyjev ano.

Lze dohledat zfalšovanou „komunikaci“ údajných pachatelů, kterou „komisi“ předložila najatá nneziskovka Bellingcat (koho asi překvapí, že britská?), ale komunikace leteckých dispečerů, navigujících letoun na popraviště nikoli. Samotný vedoucí letového provozu, vypovídající bezprostředně po vraždě rovněž „zmizel“.

Nic není známo i o osudu ukrajinského velitele, pod nějž spadaly ukrajinské systémy protivzdušné obrany, jejichž horečnou činnost onen velitel popsal a satelity dobře zaznamenaly.

„Vyšetřovalo“ se, „vyšetřovalo“, prostě tak jaksi po ukrajinskoholandsku

„Vyšetřovalo“ se totiž bez účasti Ruska, ale za účasti Ukrajiny. Porošenkovi vrahové tím pádem unikají trestu, zatímco Rusko je „našimi“ bastardy dále ostouzeno, ačkoli teroristický akt je z jeho strany jasně kontraproduktivní, zhola nelogický a na rozdíl od politických praktik „vyspělých“ demokracií, zcela netypický.

Ale co. Hlavně že máme „spojence“, „hodnoty“, „důkazy“. Práškujeme se Novičokem made in Great Britain, vyháníme ruské diplomaty, zatímco Rusové krvácejí v Sýrii v boji s našimi budoucími vrahy, které jsme sami vyzbrojili. Že se nám skutečný svět směje, nevadí. Asi se „demokratický“ Západ probere jen na okamžik, až mu nůž ve tvaru půlměsíce bude podřezávat hrdlo a Rusko, aby se nemuselo koukat, bude tentokrát definitivně otočeno zády. Nakonec totiž každý dostane, co si opravdu zaslouží.

My si zasluhujeme „hodnoty“, „spojence“, „pravdu“ a „lásku“. Pánbůh s námi a zlé pryč….

Svatopluk Otava

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Campbell: Odpověď, nejenom paní doktorce

7:33 Jan Campbell: Odpověď, nejenom paní doktorce

Předtím, než odpovím na několik otázek, které nabízí reakce paní RNDr. Dagmar Vernarské na příspěvk…