Václav Kovalčík: Co nás všechno "okupuje a ohrožuje?"

24.05.2020 7:38

V předních mediálních pozicích již zmíněný koronavirus, zločinná politika Evropské unie i západu ohledně zničení naší ekonomiky za každou cenu - viz zákeřná inflace a oslabování naší měny, neadresné rozdávání peněz ze státního rozpočtu, pochybné lidskoprávní politické neziskovky.

Václav Kovalčík: Co nás všechno "okupuje a ohrožuje?"
Foto: Archiv
Popisek: peníze, ilustrační foto
reklama

Dále Mnichov 1938 připomínají kriminální gheta a kriminalita aneb skryté i veřejné zlo - na severu, jihu, západu, východu i středu republiky, a bude to mnohem horší!

Běžní občané se nemohou, ani neumějí bránit proti uvedeným zlům, nedovedou se moc bránit proti drancování naší krajiny. Bohužel naše republika nadále podléhá rozkrádání a "porcování medvědů." Ani Andrej Babiš to nevyřeší, spíš nechce řešit, stejně tak rádoby demokratický blok ve vládě i opozici!

Českou zemi okupují hrůzní prospěcháři, kteří těží z lidského neštěstí. Rovněž nám Evropská unie nadále podsouvá nesmyslné příkazy a zákazy na adresu i účet prospěšných inovací a reforem. Koronavirová krize zdravotní i ekonomická z nás udělala nesvéprávnou a nesoběstačnou kolonii západu.

Hlavně že se tisknou peníze, další deficity (zadlužování), roztáčejí kola nebezpečné inflace i nekřesťansky zdražuje. A tak se mnohdy, vlastně celoživotně, bojím o osud naší země. Též mi je líto pozemské přírody planety Země, která je rovněž drancována současnou hrstkou mocných.

Co nás všechno "okupuje a ohrožuje?" Především rezignace národa, dle směrnice: "to nemá cenu, to neovlivním atd." Jediným řešením je svrhnout světové zlo, abychom se opět mohli nadechnout doslova i do písmene "lázeňského vzduchu" zachráněné i obnovené přírody pro současné i příští generace. A proto český, vlastně československý, národ nesmí zaniknout morálně, jazykově, existenčně, demograficky, územně  i hospodářsky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rudolf Mládek: Neslavné výročí vyhlášky ministerstva dopravy se blíží

13:21 Rudolf Mládek: Neslavné výročí vyhlášky ministerstva dopravy se blíží

Vyhláška č. 101/1995 Sb., kterou se vydává Řád pro zdravotní způsobilost osob při provozování dráhy …