Václav Kovalčík: Přijetí mezinárodní pomoci v těžkých obdobích nesmí být pro ČR ostudou

10.06.2020 14:57

Česká republika musí chtít přijímat mezinárodní pomoci v těžkých obdobích, nesmí si hrát na drsný sever, jak je často zvykem, když toho rádoby vyspělé jižní státy Evropské unie využívají, až zneužívají, zároveň se tyto státy vozí na Euru, kde jsou ještě vyšší platy a důchody, o nichž se nám může "jenom zdát."

Václav Kovalčík: Přijetí mezinárodní pomoci v těžkých obdobích nesmí být pro ČR ostudou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Eura, ilustrační foto
reklama

Navíc tyto rádoby vyspělé státy nás neustále rády potápějí v Evropském parlamentu i Evropské komisi. Jedou podle vzoru zničit morálně i hospodářsky Českou republiku i ostatní postkomunistické země.

Byly, dokonce jsou tady povodně - žádná mezinárodní pomoc se nekonala, či dosud nekoná. Vždyť se spoléhá na to, že máme prý jeden z nejnižších státních dluhů, tak se to jednoduše převede do jeho neustálého navyšování dokonce za neadresné položky. Stát se tedy zadlužuje, zároveň funguje chaoticky na politickou objednávku Evropské unie i západu! Kde to vůbec jsme?

Zároveň situace kolem koronaru nás opět zadluží, a to opět neadresně. Hlavně že rádoby demokratický blok ve Sněmovně i Senátu najednou vede "populistické řeči," jako by jim záleželo na osudech lidí naší republiky.

Ve skutečnosti jsou to další kravaty, které se jen předvádějí, aby udělaly státní převrat ve jménu předlužené a morálně pokleslé Evropské unie i západu.

Myslím si, že pro Českou republiku, dříve Československo, nesmí býti ostudou přijmout mezinárodní pomoci v období přírodních katastrof, pandemií a dalších krizí. Nelze tedy za takového stavu machrovat - tomu se říká pokrytectví a neupřímnost ve formě, my na to máme, i když se topíme, umíráme! Zároveň se stydím za individua, která se dodnes klanějí pochybnému západu i Evropské unii.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Neobvyklé úkazy v závěru soudního procesu

21:44 Zdeněk Jemelík: Neobvyklé úkazy v závěru soudního procesu

Zdánlivě neukončitelná „velká daňová kauza“ či „kauza Zadeh“ se přece jen přiblížila k závěru v hla…