Žádost o umožnění jaroměřského koncertu Tomáše Ortela

31. 1. 2017 11:52

Vážený pane starosto, dámy a pánové, zastupitelstvo, Reaguji na petici pana Mgr. Jana Hamerského proti vystoupení kapely Ortel v Městském divadle v Jaroměři.

Žádost o umožnění jaroměřského koncertu Tomáše Ortela
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Ortel
reklama

Jako fanoušky kapely Ortel nás velice uráží pomluva pana Hamerského tím, že nás ve své petici nazývá rasisty a xenofoby , kteří by měli návštěvou koncertu kapely ohrožovat seniory, ženy a děti města Jaroměř. Dále nás uráží tím, že nás má za výtržníky a vandaly, kteří by měli způsobit vlnu násilí a výtržností ve vašem městě.

Informuji vás tímto, že písně kapely Ortel nejsou nacistické, rasistické ani xenofobní a své fanoušky Tomáš Ortel svými písněmi k ničmu podobnému nenabádá. Na koncerty kapely chodí lidé různých věkových skupin od malých dětí až po seniory . A to z důvodu, že texty písní jsou pravdivé a upozorňující na situaci v naší zemi, která není příliš dobrá. Ne však vinou kapely Ortel ale vinou vlády, která nám všem a to nejen fanouškům, ale všem občanům v této zemi život zdárně znepříjemňuje.

Žádám Vás tímto, abyste petici pana Mgr. Jana Hamerského nebrali v potaz a neakceptovali jeho možnou demonstraci a tím jasnou provokaci fanoušků před hlavním vchodem MD. Dle mého názoru je pan Hamerský ne jen historik ale i hysterik šířící klamné informace o kapele a fanoušcích.

Dále vás žádám o umožnění vystoupení kapely Ortel v Městském divadle v Jaroměři a zároveň vás tímto všechny srdečně zvu, abyste se koncertu zúčastnili a sami se přesvědčili.

Za kladné vyřízení mé žádosti vám všem předem děkuji.

S pozdravem za všechny fanoušky a příznivce kapely Ortel Ivana Jeroušková

K výzvě se lze přidat ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Urbach: Putin - Cílem je oslabení Ruska a jeho ovládnutí

21:37 Jan Urbach: Putin - Cílem je oslabení Ruska a jeho ovládnutí

V uplynulém roce zabránila ruská kontrarozvědka činnosti 72 pracovníků zahraničních tajných služeb …