Babiš (ANO 2011): Volte osobnosti, nevolte loutky kmotrů

12.10.2012 11:06 | Zprávy

Je potřeba začít něco dělat. To byla nakonec také má hlavní motivace, proč jsem se loni na podzim pustil do budování sdružení ANO 2011.

Babiš (ANO 2011): Volte osobnosti, nevolte loutky kmotrů
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Andrej Babiš

Vím, kdo tuto zemi řídí, vím, že jsou to lidé, kteří ve svých profesních životech nic nedokázali, nejsou za nimi žádné úspěchy, v životě neřídili žádné firmy ani odborné týmy.

A tito lidé rozdělují naše daně, tito lidé ovlivňují naše životy nekoncepčními rozhodnutími, tito lidé jsou ovládáni kmotry, kteří si pod politickým krytím užívají naše peníze. Podle toho také hospodářská, společenská i politická situace v naší zemi vypadá.

Politické hnutí ANO 2011 vzniklo v květnu letošního roku, od začátku je ostřelováno médii, která se tváří jako nezávislá, a samozřejmě politickými soupeři, kterým vyhovuje stávající korupční systém, jehož jsme se stali součástí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ANO

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Zabraňme vstupu Ukrajiny do EU a NATO

8:05 Majerová (Trikolora): Zabraňme vstupu Ukrajiny do EU a NATO

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k podpoře vstupu Ukrajiny do EU Evropským parlamentem