Bohužel vláda šetří na těch, co toho už moc nemají, a snaží se zlikvidovat střední třídu.
K uplatňování svých úsporných opatření si kabinet mimo jiné vybral i zdravotnictví a školství. Jenže pokud bude málo peněz ve zdravotnictví, budou si muset lidé více připlácet. Co když na to ale nebudou mít? Tak budou mít smůlu. A pokud budou mít hodně velkou smůlu, tak stát ušetří, protože ti, co zdravotnictví hodně stojí, tu už nebudou.
Že to zní hodně absurdně až morbidně? Možná ano, ale na zdravotnictví se nedá šetřit donekonečna, zvláště ne v případě, pokud si všichni (a za některé tak činí stát) platí zdravotní pojištění. Vzpomínám, jak se v průběhu olympiády řada novinářů rozplývala nad úrovní zdravotnictví ve Velké Britanii. Tak proč bychom měli likvidovat to naše české?!

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: kscm.cz
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

10:17 Šťastný (PRO): Když stát rabuje obce
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zdanění hazardu.
- 8:14 Senátor Hájek: Leyenová. Sebereflexe = 0. Sebevědomí = 100
- 6:14 Balaštíková (ANO): Tohle není obnova důvěry, to je její kremace
- 22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje
- 21:02 Udženija (ODS): Pražští záchranáři patří mezi světovou špičku
- 19:03 Kolář (TOP 09): Svou kariéru založili na kritice EU a volání po její destrukci