Chládek (ČSSD): Státní maturita hrozí naprostým fiaskem

27.03.2011 20:16 | Zprávy

Média dnes opět informovala o problémech se státní maturitou a podle těchto informací není vůbec jisté, že se státní maturita na některých školách bude vůbec konat.

Chládek (ČSSD): Státní maturita hrozí naprostým fiaskem

Za vším podle médií stojí podivné machinace ministerské organizace Cermat. Musím říci, že na většinu problémů, které se nyní ukazují jako reálné, jsem opakovaně upozorňoval a právě tyto problémy byly hlavním důvodem toho, proč jsem podal svůj senátní návrh na úplné zrušení tohoto předraženého administrativního molochu. Ministr Dobeš tehdy mou kritiku upozaďoval a zesměšňoval. Nyní však na tyto věci sám svou kritikou upozorňuje. Ptám se jej tedy: Pane ministře, proč jste státní maturity vůbec spouštěl?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Marcel Chládek

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turek (Motoristé): Moderátor a ČT ať očekávají trestní oznámení

21:02 Turek (Motoristé): Moderátor a ČT ať očekávají trestní oznámení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reportáži České televize.