Jurečka (KDU-ČSL): Máme lepší ministry než Zambie?

17.01.2012 15:39 | Zprávy

Šel by například pan Drábek poté, co by skončil na pracáku, po dvou měsících dobrovolně na veřejně prospěšné práce? Šel by si ministr Heger cvičně lehnout na měsíc do okresní nemocnice?

Jurečka (KDU-ČSL): Máme lepší ministry než Zambie?
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Marian Jurečka

Před několika dny obletěla svět zpráva o mladé Australance, které se při bungee jumpingu u Viktoriiných vodopádů přetrhlo lano a ona skončila v řece plné krokodýlů. Naštěstí se jí nic vážného nestalo.

Jenže cestovnímu ruchu v Zambii by se stát mohlo. Proto místní ministr pro cestovní ruch Given Lubinda neváhal a demonstrativně absolvoval tento adrenalinový zážitek osobně, aby dokázal, že podobné atrakce jsou v jeho zemi bezpečné.

Tomu říkám skutečný zápal pro blaho země.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Marian Jurečka

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): USA předkládají mírový plán. Evropa selhává

8:05 Vích (SPD): USA předkládají mírový plán. Evropa selhává

Americký mírový plán pro Ukrajinu, který nedávno pronikl do mezinárodních médií, představuje první s…