Klaus: Zpráva o rezignaci prezidenta Wulffa mne překvapila a nepotěšila

01.03.2012 11:05 | Zprávy

Dopis prezidenta republiky Christianu Wulffovi

Klaus: Zpráva o rezignaci prezidenta Wulffa mne překvapila a nepotěšila
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

Vážený pane prezidente,

dovolte mi, abych Vám poděkoval za to, že jste během svého působení ve funkci spolkového prezidenta osobně přispěl k rozvoji vztahů mezi našimi zeměmi. Vážím si naší spolupráce a jsem přesvědčen, že posunula česko-německé vztahy zase o kousek dál.

Zpráva o Vaší rezignaci mne překvapila a nepotěšila. Dovolte, abych Vám popřál pevné zdraví, mnoho úspěchů a spokojenosti v osobním životě. Doufám, že budeme mít příležitost se v budoucnu opět osobně setkat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: klaus.cz

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: Uznání státu Palestina je chybou

18:05 Konzervativní strana: Uznání státu Palestina je chybou

Vážné chyby našich spojenců a nepřípustný nátlak na Izrael