Kompletní seznam nově zvolených poslanců

26. 10. 2013 22:55

Seznam nově zvolených členů Poslanecké sněmovny podle volebních krajů (v rámci kraje jsou strany řazeny dle celkového volebního výsledku, v rámci strany poslanci abecedně).

Kompletní seznam nově zvolených poslanců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jako poslední opouštějí sál zástupci Rusnokovy vlády v demisi

    Hlavní město Praha: 

    -------------------

    TOP 09: 
    Adamová Markéta 
    Korte Daniel 
    Koubek Jiří 
    Laudát František 
    Pecková Gabriela 
    Polčák Stanislav (STAN) 
    Schwarzenberg Karel

    ANO: 
    Babiš Andrej 
    Fichtner Matěj 
    Holeček Jiří 
    Válková Helena (bezp.) 
    Zlatuška Jiří

    ČSSD: 
    Adámek František 
    Koskuba Jiří 
    Stupčuk Štěpán 
    Zavadil Jaroslav (bezp.)

    ODS: 
    Benda Marek 
    Černochová Jana 
    Němcová Miroslava 
    Svoboda Bohuslav

    KSČM: 
    Dolejš Jiří 
    Semelová Marta

    KDU-ČSL: 
    Herman Daniel

    Úsvit: 
    Šarapatka Milan (bezp.)

    Středočeský kraj: 
    -----------------

    ANO: 
    Babiš Miloš 
    Berkovec Stanislav (bezp.) 
    Čihák Pavel 
    Dobešová Ivana (bezp.) 
    Jermanová Jaroslava 
    Zelienková Kristýna

    ČSSD: 
    Dolejš Richard 
    Hamáček Jan 
    Huml Stanislav (bezp.) 
    Petera Miloš 
    Urban Milan 
    Zemek Václav

    KSČM: 
    Grospič Stanislav 
    Klán Jan 
    Vondrášek Josef (bezp.) 
    Vostrá Miloslava

    TOP 09: 
    Kalousek Miroslav 
    Kovářová Věra (STAN) 
    Langšádlová Helena 
    Nováková Nina

    ODS: 
    Bendl Petr 
    Beznoska Adolf

    Úsvit: 
    Černoch Marek 
    Okamura Tomio

    KDU-ČSL: 
    Gabal Ivan (bezp.)

    Jihočeský kraj: 

    ---------------

    ČSSD: 
    Jandák Vítězslav 
    Mládek Jan 
    Zimola Jiří

    ANO: 
    Kubíček Roman 
    Maxová Radka

    KSČM: 
    Filip Vojtěch 
    Nohavová Alena

    TOP 09: 
    Bezecný Zdeněk 
    Vácha František (bezp.)

    KDU-ČSL: 
    Bartošek Jan

    ODS: 
    Zahradník Jan

    Úsvit: 
    Pražák Karel (VV)

    Plzeňský kraj: 
    --------------

    ANO: 
    Šrámek Pavel 
    Volný Jan 
    Vozdecký Josef (bezp.)

    ČSSD: 
    Chovanec Milan 
    Jakubčík Igor 
    Votava Václav

    KSČM: 
    Šidlo Karel 
    Valenta Jiří

    TOP 09: 
    Lobkowicz Jaroslav 
    Ženíšek Marek

    ODS: 
    Pospíšil Jiří

    Karlovarský kraj: 
    -----------------

    ANO: 
    Procházka Roman 
    Soukup Zdeněk

    ČSSD: 
    Novotný Josef 
    Wernerová Markéta

    KSČM: 
    Borka Jaroslav

    Ústecký kraj: 
    --------------

    ANO: 
    Brabec Richard 
    Pfléger Stanislav 
    Schwarz Bronislav (Severočeši.cz) 
    Vozka Vlastimil (Severočeši.cz)

    ČSSD: 
    Benešová Marie (bezp.) 
    Foldyna Jaroslav 
    Kailová Zuzana 
    Krákora Jaroslav

    KSČM: 
    Aulická Jírovcová Hana 
    Hubáčková Gabriela 
    Šenfeld Josef

    ODS: 
    Holeček Radim

    TOP 09: 
    Kučera Michal

    Úsvit: 
    Kádner David (VV)

    Liberecký kraj: 
    ---------------

    ANO: 
    Komárek Martin 
    Pastuchová Jana

    ČSSD: 
    Pleticha Lukáš 
    Ploc Pavel

    TOP 09: 
    Farský Jan (SLK) 
    Horáček Václav

    KSČM: 
    Mackovík Stanislav

    Úsvit: 
    Hnyková Jana (bezp.)

    Královéhradecký kraj: 
    ---------------------

    ANO: 
    Berdychová Martina (Východočeši) 
    Pilný Ivan (bezp.) 
    Plzák Pavel

    ČSSD: 
    Birke Jan 
    Böhnisch Robin

    KSČM: 
    Marková Soňa 
    Ondráček Zdeněk

    KDU-ČSL: 
    Bělobrádek Pavel

    ODS: 
    Adamec Ivan

    TOP 09: 
    Heger Leoš

    Úsvit: 
    Štětina Jiří (bezp.)

    Pardubický kraj: 
    ----------------

    ANO: 
    Kasal David (bezp.) 
    Kolovratník Martin (bezp.)

    ČSSD: 
    Havíř Pavel 
    Chvojka Jan

    KSČM: 
    Matušovská Květa 
    Snopek Václav

    KDU-ČSL: 
    Junek Jiří (bezp.)

    ODS: 
    Karamazov Simeon

    TOP 09: 
    Skalický Jiří

    Úsvit: 
    Andrle Sylor Augustin Karel (bezp.)

    Vysočina: 
    ---------

    ČSSD: 
    Antonín Pavel 
    Běhounek Jiří (bezp.) 
    Černý Karel

    ANO: 
    Bačiak Miloslav 
    Jourová Věra

    KSČM: 
    Kováčik Pavel 
    Zahradníček Josef

    KDU-ČSL: 
    Kaňkovský Vít

    ODS: 
    Fischerová Jana

    TOP 09: 
    Tureček Karel

    Úsvit: 
    Lank Martin (bezp.)

    Jihomoravský kraj: 
    ------------------

    ČSSD: 
    Hašek Michal 
    Petrů Jiří 
    Sklenák Roman 
    Sobotka Bohuslav 
    Tejc Jeroným 
    Toufar Lubomír

    ANO: 
    Chalupa Bohuslav 
    Janulík Miloslav (bezp.) 
    Rais Karel (bezp.) 
    Stropnický Martin 
    Vyzula Rostislav

    KSČM: 
    Adam Vojtěch (bezp.) 
    Bebarová Rujbrová Zuzka 
    Grebeníček Miroslav 
    Pojezný Ivo

    KDU-ČSL: 
    Klaška Jaroslav 
    Mihola Jiří 
    Uhlík Josef

    ODS: 
    Blažek Pavel 
    Fiala Petr (bezp.)

    TOP 09: 
    Kostřica Rom 
    Putnová Anna

    Úsvit: 
    Adam Petr (bezp.)

    Olomoucký kraj: 
    ---------------

    ANO: 
    Brázdil Milan (bezp.) 
    Faltýnek Jaroslav 
    Okleštěk Ladislav

    ČSSD: 
    Holík Pavel 
    Váňa Roman 
    Zemánek Jiří

    KSČM: 
    Černý Alexander 
    Nekl Josef

    KDU-ČSL: 
    Jurečka Marian

    ODS: 
    Novotný Martin

    TOP 09: 
    Chalánková Jitka

    Úsvit: 
    Fiala Radim

    Zlínský kraj: 
    -------------

    ANO: 
    Balaštíková Margita (bezp.) 
    Volčík Pavel (bezp.) 
    Vondráček Radek (bezp.)

    ČSSD: 
    Kořenek Petr 
    Seďa Antonín 
    Strnadlová Miroslava

    KDU-ČSL: 
    Benešík Ondřej 
    Hovorka Ludvík

    KSČM: 
    Koníček Vladimír 
    Pěnčíková Marie

    TOP 09: 
    Gazdík Petr (STAN)

    Úsvit: 
    Holík Jaroslav (bezp.)

    Moravskoslezský kraj: 
    ---------------------

    ČSSD: 
    Klučka Václav 
    Nytrová Pavlína 
    Rykala Adam 
    Šincl Ladislav 
    Váhalová Dana 
    Velebný Ladislav 
    Zaorálek Lubomír

    ANO: 
    Hájek Josef (bezp.) 
    Lorencová Jana (bezp.) 
    Nykl Igor (bezp.) 
    Sedláček Jan 
    Sedlář Martin (bezp.)

    KSČM: 
    Číp René 
    Halíková Milada (bezp.) 
    Konečná Kateřina 
    Opálka Miroslav

    KDU-ČSL: 
    Kudela Petr 
    Podivínský Tomáš

    Úsvit: 
    Fiedler Karel (OBČ_2011) 
    Havlová Olga (VV)

    ODS: 
    Stanjura Zbyněk

    TOP 09: 
    Pavera Herbert (bezp.)

    Použité zkratky politických formací: 
    bezp. - bezpartijní 
    ČSSD - Česká strana sociálně demokratická 
    KSČM - Komunistická strana Čech a Moravy 
    OBČ_2011 - OBČANÉ 2011 
    ODS - Občanská demokratická strana 
    SLK - Starostové pro Liberecký kraj 
    STAN - Starostové a nezávislí 
    VV - Věci veřejné

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pas, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: Ministr nekoná, doplácejí na to pacienti z pohraničí

10:01 Senátor Valenta: Ministr nekoná, doplácejí na to pacienti z pohraničí

Komentář na facebookovém profilu ke kauze Lužické nemocnice v Rumburku