Kucián (ČSSD): Koalice TOP 09 a ODS v Praze 3 musí skončit

11.06.2012 16:15 | Zprávy
autor: cssd.cz

Klub zastupitelů ČSSD Praha 3 je přesvědčen, že současná koalice TOP09 a ODS v Praze 3 ztratila v důsledku posledních událostí další mandát pro pokračování a řízení Prahy 3.

Kucián (ČSSD): Koalice TOP 09 a ODS v Praze 3 musí skončit
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Klub zastupitelů proto společně se zastupiteli Žižkov nejen sobě svolal už na zítřejší den mimořádné jednání Zastupitelstva městské části Praha 3, které se uskuteční od 17:30. Jednoznačným cílem je odvolání celé Rady.

Pro ČSSD je nepřijatelné, aby Rada dále fungovala v situaci, kdy většina jejích zástupců stojí v opozici vůči starostce; ve chvíli, kdy z klubu zastupitelů TOP 09 odcházejí či jsou vylučováni členové. Je nepřípustné, aby v Radničních novinách vládla cenzura a místo článků vycházely bílé stránky. Je třeba okamžitě zamezit praxi, kdy radnice utajuje před opozičními zastupiteli a před veřejností důležité a zásadní informace.

Zástupci ČSSD jsou přesvědčeni, že současná koalice již nemá právo na další setrvání ve svých funkcích. Sociálnědemokratičtí zastupitelé pevně věří, že zítra společně s ostatními zastupiteli najdou potřebný počet hlasů pro odvolání celé Rady tak, aby se podařilo v Praze 3 vytvořit fungující, veřejnosti otevřenou a finančně zcela transparentní radnici.

Michal Kucián, předseda klubu zastupitelů ČSSD při ZMČ Praha 3

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.