Lexa (VV): Jihočeské VV Kroupovu sci-fi nevěří

08.02.2013 20:33 | Zprávy

Tak nám opět televize Nova po jisté době nabídla další díl z pera známých sci-fi scenáristů K+K (Kmenta + Kroupa). Tentokrát vypustil Krakena pan rádoby investigativec Janek Kroupa, který vyrábí na pokračování další díly seriálu o historickém dění ve Věcech veřejných.

Lexa (VV): Jihočeské VV Kroupovu sci-fi nevěří
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Logo Věcí veřejných

Většina ochotníků v podobě zaprodanců a přeběhlíků je stále stejná a každý nezaujatý divák či čtenář okamžitě pochopí, že se jedná o další pokus o diskreditaci VV a pana Vítka Bárty. Jsem přesvědčen, že se jim to nepodaří ani tentokrát i kdyby vyrobily celý seriál. To, co jsme měli možnost tentokrát zhlédnout na vlastní oči, svědčí o tom, že tito mistři bludu vaří už jenom z vody. Vše to zapadá do sebe a je vrcholem trapnosti ale i bezohlednosti a odpornosti, kam až jsou temné síly současné politické scény schopny zajít, když jim a jejich plánům někdo nebo něco stojí v cestě. To samé, v bledě modrém, můžeme vidět i v souběžně se odehrávajícím soudním řízení s panem poslancem Ottou Chaloupkou, který byl rovněž obviněn z braní úplatků. Ten, kdo slyšel výpovědi žalujícího, jak údajně předával peníze panu poslanci, musel okamžitě poznat, že tento člověk vypovídá také podle předem vyrobeného scénáře někoho podobného, jako je K + K. Velmi si vážím všech našich současných členů VV včetně poslanců, kteří nepodlehli nátlakům a "lákavým"nabídkám těchto "lidí ze záhrobí", ke spolupráci na diskreditaci těch, kteří se jim snaží do léty zajetého soukolí "nasypat písek".

Jsem přesvědčený, že se jednou veřejnost dozví pravdu, jak to bylo s druhým pučem ve VV a celým zákulisím politické scény, které je ovládáno kmotrovskými praktiky.

 Jiří Lexa
 předseda KR VV
 jihočeský kraj

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Ústavní soud porušil zákon

16:18 Rajchl (PRO): Ústavní soud porušil zákon

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k verdiktu Ústavního soudu stran kompetenční žaloby p…