Je ale jen otázkou několika málo dní a možná i hodin, kdy se dozvíme, zda rozpočet pro příští rok nebude vypadat jinak, tedy na základě rychlé dohody nové vládní koalice. Nečasova vláda se totiž dostala do posledního tažení a v tuto chvíli – řekl bych – je v agónii.
Zda se z Petra Tluchoře stane Kuba Dařbuján a otočí ono smrtelné lože nohama ke smrťákovi, jako to známe ze známé pohádky Martina Friče, to se musíme nechat překvapit.
Jako představitel důsledné opozice proti této vládě a jejímu takzvanému reformnímu úsilí musím upozornit na několik základních faktů souvisejících s rozpočtem na příští rok.
Jakkoliv chápu, že právě o daních je současná válka uvnitř ODS, je pro mne naprosto nepochopitelné, že vláda dopustila, že ani dnes nikdo s určitostí neví, v jaké výši bude příští rok snížená sazba DPH, která se dotýká významné části zboží a služeb. Neví to podnikatelé, neví to domácnosti, neví to ještě ani sama vláda!

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: NS - LEV 21