Poslanec Úsvitu pořádá charitativní akci pro děti

27.04.2014 10:57

V neděli 27. 4. se od 14 hodin uskuteční v tělocvičně Základní školy Jedovnice charitativní akce s názvem Zumba maraton aneb roztanči to pro děti z dětského domova s patronem Petrem Adamem. „Vybrané peníze a oblečení získají děti z dětského domova v Hodoníně. Darované šaty, které nevyužijí, předají dalším potřebným či charitám,“ řekl o akci poslanec Úsvitu Petr Adam, který akci pořádá.

Poslanec Úsvitu pořádá charitativní akci pro děti
Foto: Úsvit
Popisek: Petr Adam
reklama

Program je koncipován tak, že přihlášení budou cvičit zumbu s třemi nejlepšími lektorkami z Brna. Několik děvčat z domova vystoupí se svým tanečním představením. Bude se také soutěžit o zajímavé ceny. Na příchozí čeká také možnost konzultace s profesionální vizážistkou i poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

„Lidé z vedení hodonínského domova jsou dle mého názoru skvělí profesionálové, kteří chtějí pro svěřené děti jen to nejlepší a nezapomínají na druhé. Hodonínský dětský domov byl zatím jediný, který v danou chvíli souhlasil s nápadem uspořádat takovouto akci. Věřím ale, že nejde o poslední takovou událost a že se jistě v budoucnu přidají i další domovy,“ dodává Adam.

Vstupenky v předprodeji na telefonním čísle 603 793 883 nebo na emailu megatrojka@seznam.cz stojí 300 korun, na místě 350.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kup

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chabr (TOP 09): Orionka je mimořádný objekt, který si zaslouží další využití

16:27 Chabr (TOP 09): Orionka je mimořádný objekt, který si zaslouží další využití

Radní hl. m. Prahy schválili záměr dočasného využití bývalé Vozovny Orionka na Vinohradech. V rámci …