Rouček (ČSSD): Jak se rýmuje Alexandr Vondra a péče řádného hospodáře?

09.02.2013 13:17 | Zprávy

Zpráva o tom, že bývalý ministr obrany za ODS Alexandr Vondra dostane křeslo v dozorčí radě Českého aeroholdingu, vyvolává smíšené pocity.

Rouček (ČSSD): Jak se rýmuje Alexandr Vondra a péče řádného hospodáře?
Foto: liborroucek.cz
Popisek: Europoslanec Libor Rouček

Ta zpráva má totiž svou dobrou i špatnou stránku. Je dobře, že se nepotvrdila šuškanda o vyslání Alexandra Vondry do Moskvy v roli českého velvyslance. Pro českou diplomacii by to nebyl šťastný krok a vše nasvědčuje tomu, že sám Vondra realisticky uznal, že by se na tento post nehodil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Libor Rouček - profil

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Volby

Dobrý den, před volbami jste avizovali, že vaši členové volebních komisí si budou zapisovat výsledky v okrsku a že pak ty jejich výsledky porovnáte s oficiálními výsledky. Platí to? Uděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Primátor Svoboda: S tratí vznikne i Drážní promenáda a lepší zajištění MHD

22:01 Primátor Svoboda: S tratí vznikne i Drážní promenáda a lepší zajištění MHD

Rada schválila memorandum o spolupráci při přípravě výstavby vysokorychlostní tratě z Prahy do Brna,…