SPOZ: Více kroků správným směrem

07.06.2013 15:11 | Zprávy
autor: SPOZ

Politická rada Strany Práv Občanů ZEMANIVCI vítá iniciativu předsedy Asociace krajů a hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška o pomoci povodní nepostižených krajů těm krajům, které toto štěstí neměli.

SPOZ: Více kroků správným směrem
Foto: spoz.cz
Popisek: Předseda SPOZ Zdeněk Štengl
Chceme ujistit média i širokou veřejnost, že naši zástupci ve vedení Pardubického a Zlínského kraje tuto iniciativu plně podpoří.
 
Jsme přesvědčeni, že každý projev vzájemné solidarity mezi kraji, obcemi, firmami i jednotlivými občany je krokem správným směrem a jednou z mála dobrých zpráv v posledních dnech. Při této příležitosti znovu vyjadřujeme své poděkování a obdiv ke stovkám policistů, hasičů, záchranářů i dobrovolníků, kteří v těchto dnech bojují s povodní i jejími následky.
 
Politická rada SPOZ
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Kolik bysme podle vás měli dávat na obranu?

Jste pro navýšení rozpočtu na obranu na 5% HDP? Pokud ano, kde na to vzít? To je totiž podle mě to klíčové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Salátová (STAN): Barbora Urbanová je skvělá volba

4:29 Salátová (STAN): Barbora Urbanová je skvělá volba

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nominaci Barbory Urbanové na post místopředsedkyně …