Štengl (SPOZ): Doba kňučení

06.10.2012 17:54 | Zprávy
autor: SPOZ

Nastal krásný podzim, ale jak se zdá, vypukla i doba „kňučení“. Kňučí šéf prezidentovy ochranky, že to nebyl žádný atentát, protože oni samozřejmě dávno věděli, že to byla špuntovka, a špuntovkami se přece Zimní palác nedobude.

Štengl (SPOZ): Doba kňučení
Foto: SPOZ
Popisek: Logo Strany práv občanů - Zemanovců

Kňučí i okolí pana prezidenta, že za všechno můžou pisálkové a rozvratníci. Kňučí i média, tedy ti pisálkové, že pan prezident před deseti lety slíbil, že se do toho vládě plést nebude, a nyní vetuje jeden zákon za druhým.

Kňučí i pan ministr Drábek, že tohle mu policie dělat neměla, když je před volbami a s panem náměstkem Šiškou úspěšně podnikal už před mnoha lety. A premiér Nečas kňučí, že mu jde prezident po krku. Jeho poradce pak kňučí, že pan prezident je ufňukaná bába a premiér ho za to vyrazí z práce. Zdá se, že opravdu vypukla doba kňučení.

Snad se to dá i pochopit. Ale když v pondělí Bohuslav Sobotka (ČSSD) v novinách začal kňučet, že Miloš Zeman dávno propásl šanci hrát na levici významnější roli a svoji kampaň využívá jen k tomu, aby jeho „kapesní“ politická strana poškozovala sociální demokracii v krajích, napadlo mě, jestli za tím kňučením není přece jen nějaká paranoia.

Miloše Zemana chce již dnes za svého prezidenta více než 20% dotázaných občanů a je výrazným favoritem pro účast ve druhém kole voleb. Přesto Sobotka kňučí, že to není nic významného, dokonce ani významnějšího.

A kňučet, že Miloš Zeman kandiduje jen proto, aby jeho „kapesní“ politická strana poškodila sociální demokracii v krajích, už hraničí s absencí zdravého rozumu. Je to jako by šéf Sparty tvrdil, že všechny fotbalové kluby vznikly jen proto, aby Spartě zabránily vyhrát ligu.

Jsem přesvědčen, že výsledky krajský voleb dokážou, že Strana práv občanů Zemanovci není žádnou„kapesní“ politickou stranou a Miloš Zeman po jejím úspěchu v krajích neodvolá svou kandidaturu na prezidenta. Pojďme tedy všichni k volbám a postarejme se společně o to, aby „doba kňučení“ už skončila.

Mgr.Zdeněk Štengl, 1. místopředseda SPOZ a kandidát SPOZ v krajských volbách

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

V čem jste jiní?

Neznám jiné zaměstnání, kde by se mohl pít legálně alkohol jako u vás ve sněmovně. Proč ho tam potřebujete? Sněmovna sídlí v centru, kde když už, tak je dost hospod a restaurací. Proč také nezakážete konzumaci alkoholu v práci, jako je to všude jinde? A proč se bráníte tomu to kontrolovat, opět jako...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokol (ODS): To byl projev jako v Bělorusku, pane Havlíčku

22:33 Sokol (ODS): To byl projev jako v Bělorusku, pane Havlíčku

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 8. července 2026 k návrhu poslanců části koaličních poslanc…