V Praze 6 se o přízeň voličů v podzimních komunálních volbách pokusí také nové uskupení Patrioti Prahy 6

25.07.2014 15:50 | Zprávy

Na svých facebookových stránkách o sobě tvrdí: „Jsme rezidenti, občané a Vaši sousedé z Prahy 6. Vyrůstali jsme zde, chodili do školy, trávili volný čas, pracovali či pracujeme zde, bydlíme zde a chceme zde i zestárnout. Jsme aktivní, ale nejsme aktivisté. Respektujeme zdravý selský rozum a chceme dobré sousedské vztahy."

V Praze 6 se o přízeň voličů v podzimních komunálních volbách pokusí také nové uskupení Patrioti Prahy 6
Foto: archiv
Popisek: Patrioti Prahy 6

Stihli již představit tzv. „6PPP6" neboli 6 Plánů Patriotů Prahy 6. Jde o hlavní body, kterými chtějí oslovit voliče. Do jednotlivých území Prahy 6 pak nabídnou i další specifická témata řešící trable místních lidí.

6PPP6

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Kuba: Jediným možným řešením je rezignace pana ředitele

19:29 Hejtman Kuba: Jediným možným řešením je rezignace pana ředitele

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k situaci na základní škole Dukelská