Zahradil (ODS): Budoucnost Evropy je v rukách konzervativců

08.10.2011 11:15 | Zprávy

Evropská integrace nyní prochází zásadní krizí, která jasně ukazuje, že dosavadní politika "stále těsnější unie" selhala.

Zahradil (ODS): Budoucnost Evropy je v rukách konzervativců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil na konferenci Vize 2020

Řekl to na konferenci britské Konzervativní strany předseda europarlamentní frakce Evropských konzervativců a reformistů Jan Zahradil. Právě konzervativní politici podle Jana Zahradila dnes mluví za všechny občany a daňové poplatníky, kteří cítí, že bruselské elity dávno přestaly brát ohledy na jejich zájmy, ekonomiku a zdravý rozum.

Celý projev Jana Zahradila:

"Jsem hrdý na to, že nyní jako předseda naší společné frakce Evropských konzervativců a reformistů založené před dvěma lety mohu reprezentovat vaši stranu v Evropském parlamentu.

Nikdy nebyla potřeba reformy EU tak naléhavá, jako dnes. Nikdy předtím také nebyla atmosféra v EU tak příznivě nakloněna naší politice. Nikdy jsme neměli větší právo říci našim oponentům z řad eurofederalistů: Mýlili jste se, a my jsme měli pravdu.

Evropská unie čelí krizi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: zahradil.eu

Návrat Ukrajinců

Jste pro, aby se boje schopní muži vraceli na Ukrajinu, aby bránili svou zem na místo toho, abychom jim poskytovali azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Dali přednost laciným slibům před základními hodnotami

22:14 Udženija (ODS): Dali přednost laciným slibům před základními hodnotami

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům voleb.