Zeman: V autě bych si dozadu nesedl, nejsem žádný papaláš

08.11.2012 9:16

Zemana v Olomouci vítalo téměř sedm stovek lidí

Zeman: V autě bych si dozadu nesedl, nejsem žádný papaláš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman v rozhovoru
reklama

Miloš Zeman navštívil v úterý 7.listopadu Olomoucký kraj, kde se setkal s arcibiskupem Janem Graubnerem.

Odpoledne ho pak čekala aula Univerzity Palackého, zaplněná téměř po strop studenty. Zeman poctivě odpovídal na každý položený dotaz. "Překvapil mě. Myslel jsem si, že ho naše připravené dotazy zaskočí, ale ten člověk má obrovský přehled, často jsme koukali s otevřenou pusou." řekl Martin Havliš, student třetího ročníku filosofie.Odpolední Setkání, kde s Milošem Zemanem vystupuje i zpěvák Laďa Kerndl, přilákalo na Horní náměstí v Olomouci spoustu diváků. Odpoledne nabité příjemnou swingovou hudbou Ladi Kerndla a energií zpěvačky Terezy Kerndlové, nominované do finále Českého Slavíka, Zemana evidentně bavilo a byl v dobré náladě. Hýřil svým typickým ostrovtipem a pochvaloval si otázky diváků. "Jsem rád, že lidé, narozdíl od mnohých novinářů, pokládají chytré otázky. Navíc mám Olomoucký kraj moc rád", okomentoval zvednuté ruce dotazujících Miloš Zeman. Olomoučané také Zemanovi připravili několik překvapení. Prvním byla fotografie šestasedmdesátileté Marie Studené z Prostějova, kterou Miloši Zemanovi osobně přinesla. Je na ní s ním v době, kdy poprvé jezdil autobusem Zemák. "Tenkrát jsem byl mladý a krásný. Teď jsem už zůstal pouze krásný", pohotově reagoval bonmotem Miloš Zeman.

Zavzpomínal i při fotografování s Tatrou 700, udržovanou v původním stavu, kterou mu přivezl ukázat Pavel Velísek. "Takovou jsem měl na vládě a měl jsem ji moc rád, bylo to pohodlné auto. Já ale jezdil vždy vepředu jako spolujezdec, dozadu bych si nesedl, nejsem žádný papaláš!" reagoval na zadní nabídnuté otevřené dveře. Kontaktní kampaň s názvem Setkání pokračuje dále a projede všechna krajská města. Kompletní seznam míst naleznete na www.ZEMANnaHRAD.cz

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: SPOZ

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

19:00 Premiér Babiš: A ten fotbal musíme dát…

Přepis nedělního pořadu Andreje Babiše „Čau lidi“ – 20. června 2021