Český exmuslim varuje před plným uznáním islámu v Česku: velice nebezpečné!

30.03.2014 18:01 | Zprávy

ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knih Islám a islamismus v České republice a Ježíš Kristus a islám Lukáš Lhoťan říká, že islám je nebezpečné a rasistické náboženství a přirovnává ho k nacismu. Dlouhodobě upozorňuje na nebezpečí islamizace České republiky. Varuje české dívky, aby nenavazovaly vztahy s muslimy.

Český exmuslim varuje před plným uznáním islámu v Česku: velice nebezpečné!
Foto: Archiv LH
Popisek: Lukáš Lhoťan utekl od islámu a dnes bojuje proti jeho extremistickým formám

Zveřejnil jste informaci, že na vás a vaši knihu Islám a islamismus v České republice podal trestní oznámení předseda Muslimské obce v Praze Vladimír Sáňka, a to kvůli údajnému podněcování nenávisti vůči islámu. Jak to aktuálně vypadá s vaším vyšetřováním?

Podle mých informací policie toto trestní oznámení o rozsahu několika desítek stran odložila jako neopodstatněné.

Proč si myslíte, že tak učinila?

Z toho, co jsem se dozvěděl na výslechu, nechápali policisté, proč by mělo být trestné v České republice kritizovat nějaké náboženství. Hlavně v situaci, kdy věci, jež na islámu kritizuji, se skutečně dějí a jsou specifickým rysem islámského náboženství. Taktéž snaha pana Sáňky označit mé zkušenosti z muslimské komunity za pomluvy, byla jasně vyvrácena a myslím si, že i státní zástupce pochopil, že předat tak absurdní obvinění soudu by vedlo k pěknému divadlu. Což by vlastně bylo v mém zájmu, protože by nakonec před soudem nestál Lukáš Lhoťan, ale islám jako náboženství.

Šéf českých muslimů veřejně prohlásil, že budou usilovat o plné uznání ze strany českého státu po uplynutí deseti let od registrace jejich církve. Co si o tom myslíte?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …