Český exmuslim varuje před plným uznáním islámu v Česku: velice nebezpečné!

30.03.2014 18:01 | Zprávy

ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knih Islám a islamismus v České republice a Ježíš Kristus a islám Lukáš Lhoťan říká, že islám je nebezpečné a rasistické náboženství a přirovnává ho k nacismu. Dlouhodobě upozorňuje na nebezpečí islamizace České republiky. Varuje české dívky, aby nenavazovaly vztahy s muslimy.

Český exmuslim varuje před plným uznáním islámu v Česku: velice nebezpečné!
Foto: Archiv LH
Popisek: Lukáš Lhoťan utekl od islámu a dnes bojuje proti jeho extremistickým formám

Zveřejnil jste informaci, že na vás a vaši knihu Islám a islamismus v České republice podal trestní oznámení předseda Muslimské obce v Praze Vladimír Sáňka, a to kvůli údajnému podněcování nenávisti vůči islámu. Jak to aktuálně vypadá s vaším vyšetřováním?

Podle mých informací policie toto trestní oznámení o rozsahu několika desítek stran odložila jako neopodstatněné.

Proč si myslíte, že tak učinila?

Z toho, co jsem se dozvěděl na výslechu, nechápali policisté, proč by mělo být trestné v České republice kritizovat nějaké náboženství. Hlavně v situaci, kdy věci, jež na islámu kritizuji, se skutečně dějí a jsou specifickým rysem islámského náboženství. Taktéž snaha pana Sáňky označit mé zkušenosti z muslimské komunity za pomluvy, byla jasně vyvrácena a myslím si, že i státní zástupce pochopil, že předat tak absurdní obvinění soudu by vedlo k pěknému divadlu. Což by vlastně bylo v mém zájmu, protože by nakonec před soudem nestál Lukáš Lhoťan, ale islám jako náboženství.

Šéf českých muslimů veřejně prohlásil, že budou usilovat o plné uznání ze strany českého státu po uplynutí deseti let od registrace jejich církve. Co si o tom myslíte?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…