Exposlanec zavzpomínal na dnes už legendární zbabělost Karolíny Peake

21.04.2014 9:28 | Zprávy

ROZHOVOR Bývalý poslanec Věcí veřejných Martin Vacek vstoupil před několika dny do O.K. strany exposlance ODS Jiřího Janečka. K čemu strana je a jaké cíle má, odpověděl Vacek ParlamentnímListům.cz.

Exposlanec zavzpomínal na dnes už legendární zbabělost Karolíny Peake
Foto: OKS
Popisek: Martin Vacek, OKS

Dlouho o Vás nebylo slyšet, co jste od rozpuštění sněmovny dělal?

Vrátil jsem se ke své odbornosti a jako OSVČ pracuji v oblasti psychologického poradenství a diagnostiky, což byla má práce před odchodem do Parlamentu. „Oprášil" jsem obchodní a lektorskou s. r. o., učím na vysoké škole a aktivně pomáhám lidem se zdravotním postižením. Zbytek času věnuji rodině.

Do sněmovny jste se v roce 2010 dostal za stranu Věci veřejné v čele s Vítem Bártou. Víte o sobě?

S panem Bártou jsem od odchodu z VV, tedy od jara roku 2012, nemluvil.

Na Víta Bártu bylo ze strany LIDEM slyšet spoustu negativního, jak spolupráci hodnotíte po čase?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Markéta Grušáková

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Migranti

Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sami se kříží jak králíci v kotci.“ Vyoral srazil šlechtice

16:40 „Sami se kříží jak králíci v kotci.“ Vyoral srazil šlechtice

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA – „Nemohu najít dostatečně jadrný výraz.“ Komentátor Tomáš Vyoral h…