Hanebný Bělobrádek. Merkelová bude stát před soudem. Kolaborant Sobotka a moudrý Fico. Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek… Petr Hampl drsně o migraci

14.03.2016 17:09 | Zprávy

ROZHOVOR Sociolog a člen předsednictva Bloku proti islámu Petr Hampl říká, že je dost možné, že naše děti budou znovudobývat západní Evropu – podobně jako Evropané v 19. století vyhnali Turky z Balkánu. Může se stát, že muslimové ze západní Evropy ovládnou klíčové evropské země a získají přístup k jaderným zbraním. „Musíme se zbavit té zvrácené podoby lidských práv, jakou prosazují Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek, ale tradiční evropské svobody si musíme držet,“ řekl Hampl.

Hanebný Bělobrádek. Merkelová bude stát před soudem. Kolaborant Sobotka a moudrý Fico. Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek… Petr Hampl drsně o migraci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Obhájci imigrace tvrdí, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme náklady na bezpečnost a následky kriminality...

Ano, někteří politici nám podobná tvrzení předkládali. Stačí připomenout hanebný až komický výrok místopředsedy Bělobrádka o tom, jak Somálci vyřeší českou porodnost.  Ale od samého začátku to byla cílená lež. Politici dobře věděli, že dopady současné imigrační vlny budou ekonomicky negativní. Ostatně všechny přijímající státy jsou nuceny zvyšovat daně. Kde je to zbohatnutí?

Podvod, kterým proimigrační politici obelstili veřejnost, spočíval v tom, že vykreslili poměry, jaké panovaly ve fabrikách před několika desetiletími. Tehdejší výrobní podniky potřebovaly hodně mechanické práce a tisíce dělníků s minimální kvalifikací. Ale situace už je dávno jiná. Na každé volné dělnické místo je několik uchazečů. A kdyby snad lidé chyběli, je možné sáhnout do zásobárny milionů nezaměstnaných v Řecku a Španělsku.

Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

Muslimové si vyzkoušeli, jestli si mohou beztrestně vzít každou ženu, kterou uvidí na ulici, nebo zda se místní lidé budou bránit. A zjistili, že se Němci bránit nebudou. Německá policie útoky tolerovala a naopak použila vodní děla vůči pokojným protestujícím občanům. Ve vězení neskončili útočníci, ale pár chlapů, kteří se pokoušeli ženy bránit. Německo se stalo další zemí dobytou bez jediného výstřelu. Pokud někdo pochyboval, že neozbrojený dav může ovládnout nějakou zemi, příklad Německa ukazuje, že to možné je – pokud máte extrémně špatnou vládu a pokud demokracie přestane fungovat.

Co říkáte reakcím německých politiků?

Řekl bych, že zajímavější je reakce německých policistů. Vláda je přinutila, aby stáli na straně agresorů proti vlastním spoluobčanům. Co bude další krok? Budou znásilňované ženy držet, aby to měli imigranti pohodlnější? Nebo budou otevírat dveře bytů, aby je imigranti mohli snadněji vykrádat? Nicméně disciplína převládla, což je v tomto případě spíše znepokojivé, protože se zdá, že německá vláda je odhodlána postupně zavádět totalitní systém – podobný tomu, jaký už z německých dějin známe.

Co se týče sexuálních útoků uprchlíků v Německu, publicista Jan Petránek řekl, že útoky na ženy jsou hluboko v mentalitě migrantů a uprchlíci mají hodnoty neslučitelné s našimi. Co o tom soudíte?

Je dobré rozlišovat několik vrstev problému. Tím prvním je zhroucení německé státní správy. Představte si, že by české mladé muže někdo pozval do cizí země a dal jim nabídku „můžete znásilnit jakoukoliv ženu, nebudete z toho mít problémy, a pokud by se místní lidé pokoušeli bránit, bude proti nim použita síla“. I mezi lidmi vychovanými v evropské kultuře by se našli tací, kteří by si to s chutí užili. Kromě toho hraje roli to, že muslimové jsou přesvědčeni, že znásilnit nemuslimku je morálně správné. Pokud někdo chce žít v zemi s muslimskou komunitou, ať si zvyká.

Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

Nevíme, jestli je to pravda, ale je to v zásadě bezvýznamné. Když vás vyženou z domu, znásilní vaši ženu a surově ztlučou vaše děti, pak už je jedno, jestli vám taky ukradnou jízdní kolo.
 
Šéfka Alternativy pro Německo Frauke Petry prohlásila, že by pohraniční stráž měla být připravena střílet uprchlíky, pokud to bude nutné. „Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl ve vstupu do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD Frauke Petry. Souhlasíte s ní?

Napsal jsem v podstatě totéž už před rokem. Pokud nelze ubránit hranici jinak než střelbou, je zapotřebí střílet. To není jedna z možností, to je základní povinnost každé armády. A základní povinnost každé vlády je vytvořit vojákům potřebné podmínky. Vláda, která to odmítá, zradila vlastní zemi. Jsem přesvědčený o tom, že pokud evropská civilizace přežije, bude paní Merkelová jednou stát před soudem podobným tomu norimberskému a nebude zdaleka sama.
  
Premiér Sobotka řekl: „Jsem přesvědčen, že levicové lídry za deset dvacet let najdeme spíše mezi dobrovolníky, kteří v létě odjeli na Balkán a pomáhali uprchlíkům. Tihle lidé budou v budoucnu představovat levici. Nehledal bych je na náměstích, kde se šíří xenofobie, nenávist a rasismus.“ Co o tom soudíte? 

Z toho výroku je patrné, jak si pan Sobotka představuje budoucnost. Žádná demokracie, žádné volby, žádná svoboda projevu. Jen místodržící podřízení byrokratům v Bruselu nebo Washingtonu. Uvidíme, na jakou budoucnost dojde. Jestli svou vůli prosadí spíš kolaborant Sobotka nebo lid České republiky.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Zůstane ANO věrná i po zvolení?

Dost politiků ANO po zvolení do EP stranu opustilo. Jak si to vysvětlujete? A můžete zaručit, že vy se netrhnete, když budete zvolena? Protože vy ani nejste členka ANO. Ať se vám daří. Libor

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Německo špatně, Česko ještě hůř. Bez průmyslu. Vladimír Budinský vidí budoucnost černě

18:08 Německo špatně, Česko ještě hůř. Bez průmyslu. Vladimír Budinský vidí budoucnost černě

Nejen ve Francii, v Německu a v Itálii řekli voliči jasně, že chtějí změnu. „Také u nás oslabily vlá…