Na Srí Lance umírali „uctívači Velikonoc“?! Publicista toho má po kondolencích Obamy a Clintonové dost: Hodnoty křesťanství chrání Putin, oni lezou muslimům do zadku

23.04.2019 19:19

ROZHOVOR „Proč politici a firmy nepřispívali na kostely zničené radikálními muslimy v Kosovu nebo v Sýrií či Iráku? Najednou se všichni předhánějí v krokodýlích slzách a v tom, kolik peněz na obnovu chrámu dali,“ ptá se publicista Lukáš Lhoťan, který v minulosti vyznával islám. Ohledně českého příspěvku na obnovu Notre-Dame je skeptický, Češi prý mají sami dost památek, které je třeba opravit. Francouzským muslimům se podle Lhoťana v jedné věci po požáru katedrály křivdí. Větší boj proti křesťanské Francii prý vedou jiní...

Na Srí Lance umírali „uctívači Velikonoc“?! Publicista toho má po kondolencích Obamy a Clintonové dost: Hodnoty křesťanství chrání Putin, oni lezou muslimům do zadku
Foto: Screen: Youtube
Popisek: Výbuch v kostele na Srí Lance.
reklama

Co ve vás vzbuzuje aktuální poprask kolem Notre-Dame? Věnujeme se s obdobnou intenzitou i jiným neštěstím podobného typu?

Zhnusení. Proč politici a firmy nepřispívali na kostely zničené radikálními muslimy v Kosovu nebo v Sýrií či Iráku? Najednou se všichni předhánějí v krokodýlích slzách a v tom, kolik peněz na obnovu chrámu dali. Je to jen pokrytecké divadlo pro blbé masy. Byl jsem v té katedrále před pár roky a vystihuje přesně dnešní stav Evropy. Úpadek morálky a víry. Obnova pohanské společnosti, kterou pohlcuje islám.

Anketa

Přispějete na obnovu katedrály Notre-Dame?

hlasovalo: 13019 lidí

Je možné, že tragédie spojí rozdělenou francouzskou společnost? Myslíte, že může vzniknout podobné hnutí, které kdysi v Praze dokázalo obnovit Národní divadlo? Někteří miliardáři již přislíbili ohromné částky…

Ne. Je to jen divadlo, komedie pro media a blbé masy.

Měli bychom i my přispět na obnovu Notre-Dame?

Ne, proč? Nemáme dost vlastních chátrajících památek? Když má Francie na financování života navracejících se džihádistů a jejich rodin ze Sýrie, tak proč by neměla na tuhle památku? Klidně jim dejme symbolický dar, pár dubových prken, ale jinak máme vlastních památek v dezolátním stavu víc než dost.

Je pravda, že se muslimové v blízkosti požáru radovali, jak mají dokládat některé fotografie kolující na sociálních sítích? Jedna taková fotografie již byla odhalena coby podvrh…

Nevím. Je nepochybné, že na internetu někteří muslimové vyjadřovali radost z požárů, ale v několika milionech francouzských muslimů to je jen kapka v moři. Nechci se zastávat muslimů, ale zde se jim křivdí. Naopak jsou to francouzští ateisté a socialisté, kdo od Francouzské revoluce vedou nekompromisní válku proti křesťanům a křesťanským symbolům. Víte, dovolím si jistou nadsázku, která ovšem není daleko od pravdy. Za dobu vlády radikálně sekulárního ateistického režimu ve Francii bylo zhanobeno víc křesťanských chrámů, než zvládli muslimové za několik staletí útoku na Evropu...

Alexander Tomský předpokládá, že ve státech s muslimskou většinou již brzy žádné kostely nebudou. Jde podle vás o oprávněný předpoklad, nebo o šíření paniky?

Nevím. Vím jen to, že muslimové mají v koránu nařízeno dát křesťanům (a židům) aspoň nějaká omezená práva. Ale pro ateisty mají jen opovržení a žádný respekt. To, co bude v muslimských zemích, záleží na tom, jaká verze islámu tam bude vládnout.

Západní elity, zejména pak ty levicové, podle Tomského vymyslely pojem „Islamofobie“. Souhlasíte, že jde pouze o nálepku, nebo je to reálný problém?

Je to jen nálepka, snaha umlčet oprávněnou kritiku islámu.

Fotogalerie: - Nešpory v katedrále

Nešpory jako součást modliteb na Slavnost Zmrtvých...
Nešpory jako součást modliteb na Slavnost Zmrtvých...
Nešpory jako součást modliteb na Slavnost Zmrtvých...
Nešpory jako součást modliteb na Slavnost Zmrtvých...
Nešpory jako součást modliteb na Slavnost Zmrtvých...
Nešpory jako součást modliteb na Slavnost Zmrtvých...

Jak by se nyní měla Francie zachovat?

Francie by si měla uvědomit, že od Francouzské revoluce kráčí špatným směrem, a navrátit se k tradici Evropy založené na žido-křesťanských a antických hodnotách. Měla by si přiznat, že v ní žijí miliony muslimů a že musí hledat způsob, jak s nimi žít, dříve než ji muslimové asimilují do své podoby.

Ve Francii a v Německu se množí útoky na kostely. Tvrdí to zpráva think-tanku Gatestone Institute. Jen ve Francii prý bylo za rok 2018 zaznamenáno 1063 útoků na křesťanské náboženské symboly, což činí meziroční nárůst 17 procent. Jak tato čísla máme interpretovat, dochází v Evropě k náboženské nenávisti?

Část těch útoků určitě jde na vrub muslimských přistěhovalců, ale spousta dalších je dílem socialistů, anarchistů a satanistů. To, čemu zde čelíme, není střet etnik, ale vizí, střet duchovní.

Víte, lidé, kteří v něco věří, ať již jsou to muslimové, křesťané, novopohanští Slované apod, tak tito lidé mají zájem o budoucnost, ale většinová společnost chce naplnit jen tři zákony konzumu: Mít práci, jídlo a sex. Taková společnost zde byla již v dobách Římské říše a postupně zanikla, protože nebyla schopna nabídnout nic než jen konzum. Tehdy v Římě přežili jen křesťané, kteří se věnovali duchovní oblasti a kteří vychovávali budoucí generace.

Pouze křesťané pak díky misií mezi pohany dokázali Germány a další nadchnout pro římskou civilizaci, a byli to opět jen tito křesťané, kteří nám zachovali antickou kulturu. Pokud chceme, aby za pár staletí někde v Evropě existovali potomci této naší civilizace, tak se musíme navrátit zpět k tradici předků a věnovat se hledání naších křesťanských kořenů. Jinak tato civilizace zanikne.

Ano, je zde nenávist k náboženství, ale ta vychází mnohem více od evropských socialistů a fanatických sekularistů než od muslimů.

Zde je tweet Baracka Obamy, ve kterém kondoluje obětem terorismu na Srí Lance. Křesťany ovšem označuje jako „uctívače Velikonoc“, a nikoli jako křesťany. Jde o hru se slovy? Co si o Obamově vyjádření myslet?

To nebyl jen Obama, ale i Clintonová. Víte, nepřekvapuje mne to. Západní představitelé liberalismu/socialismu opovrhují křesťany a snaží se zavděčit muslimům. Ale já vím jednu věc. Muslim nikdy nemůže respektovat Obamu, ať již mu Obama a spol. lezou jakkoliv do zadku, protože Obama a spol. reprezentují právě to, čím muslim má opovrhovat. Naopak, muslim bude spíše respektovat křesťana, který kritizuje islám, ale drží se svých hodnot.

Řeknu vám, co si o Obamově vyjádření myslet. Díky lidem jako je Obama dnes věřící křesťan vidí, že hodnoty křesťanství spíše chrání ve světě autoritativní Putin z Kremlu, než dnešní demokratický Západ. V době, kdy pan Obama leze muslimům, aktivistům LGBT a dalším do zadku, tak Putin vchází do ledové vody v rámci pravoslavného rituálu obnovy křtu. Co pak je víc než jasnější poselství? I kdyby Putin nebyl věřící křesťan, tak dává najevo úctu k tradici svých předků, kdežto Obama, Clintonová či opilý neomarxista Juncker z lidovecké politické stáje dávají najevo, že křesťanstvím a tradicí předků opovrhují... A to je celé.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Marek Korejs
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čísla covidu, na zbytek nám Němci dlabou. Tohle si o nás myslí. A tihle Čechům zavařili. Silné zprávy

11:14 Čísla covidu, na zbytek nám Němci dlabou. Tohle si o nás myslí. A tihle Čechům zavařili. Silné zprávy

ROZHOVOR „Ty jsi Čech, ty jsi přenašeč!“ Takový postoj musí podle ředitelky Asociace pendlerů ČR Zuz…